• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

czy ten penis wygląda normalnie?

szymon1

New member
Jest troche inny jak sie patrzy od dolu, od gory niczym sie nie rozni, to sie nazywa spodziectwo, u malych dzieci w zaleznosci od wady to sie operuje. Jesli nic cie nie boli i funkcjonuje nei masz sie czym martwic. Mozesz sie skonsultowac z lekarzem specjalista ale najleiej takim ktory ma w tym temacie doswiadczenie. Wysalelem ci wiadomosc na priv
 

Klaus1

New member
Wyglada dziwnie. Warto sie udac do lekarza. Moze jest to po prostu taka 'uroda' twojego wacka i nie wynika z tego nic powaznego, ale warto sie dowiedziec.
 

klakier23

New member
problemu ze wzwodem nie mam. seksu jeszcze nie uprawiałem, ale boje się ze to moze nie byc przyjemne, bo tam pod spodem czesto skora jest zaczerwieniona i latwo sie podraznia - boje sie ze to moze byc przeszkoda
 

Trolo

Well-known member
Bo tam masz ujście cewki moczowej i dlatego będzie się podrażniać. Mogłeś mieć problem ze spodziectwem jak byłeś mały. Miałeś jakiś zabieg? Dobry urolog może zrobić zabieg rekonstrukcji ujścia cewki moczowej. Gdzieś taką operację widziałem bo ktoś miał problem ze spodziectwem własnie. Idź do urologa powinien zaradzić.
 

klakier23

New member
a znacie jakiegoś dobrego urologa, który zna się na tych sprawach u dorosłych w Poznaniu ? Bardzo chciałbym sprawdzić, czy to będzie mi utrudniało życie, no ale niestety nie mam jak i z kim :D
 

Podobne tematy

Do góry