Czy tabletki na przedwczesny wytrysk działają

stonak

Member
Zamawiałem niestety przez internet. Wcześniej zdarzyło mi się szukać tego stacjonarnie ale niestety nigdzie nie widziałem Jedynie net.

jarek89

Moderator
Jedyne skuteczne tabletki to Prilygy, czyli dapoksetyna. Dostępna w aptekach, na receptę.
Jest to lek o udowodnionej klinicznie skuteczności.

Ostatnia edycja:

stefannn

New member
Żel to sobie kup tylko na uzupełnienie kuracji. Tak naprawdę najlepsze efekty to dadzą Ci jedynie tabletki Orgasm Control. Dzięki temu możesz z czasem bzykać się nawet do pół godziny dłużej.
Sam stosuję te ponieważ widzę,że mają odpowiednie atesty unijne oraz są dopuszczone do sprzedaży.
W życiu bym nie kupił tabsów z allegro od niewiadomo jakich sprzedawców. Kto wie co w sobie zawierają i czy możesz się potruć.

madini

New member
Niedawno na rynek wypuścili lek Bravera Control w aerozolu , substancja czynna: lidokaina - znana z prezerwatyw opóźniających wytrysk, przykładowo w "pasante infinity delay" także i działanie powinno być podobne. Lidokaina często zbytnio znieczula członka, a i niektórzy skarżą się, że przyjemność znacznie mniejsza. Na plus, że jest to lek, a więc skład poddany jest szczegółowej kontroli.

pytanek

Member
Myślę,że takie specyfiki warto kupować w dobrych i godnych zaufania internetowych sex shopach gdzie nikt nas nie oszuka i na którym możemy polegać. te z zupełnie anonimowego źródła nieznanego pochodzenia nie są dobrym wyborem,bo w końcu chodzi też o nasze zdrowie,pamiętajmy o tym.

stefannn

New member
No dokładnie. Sam musze sie przyznac,ze kilka razy zamowilem sobie jakies tam tabsy z allegro i co? Dupa totalna poniewaz nie dzialaly niestety. Obecnie zamawiam w sklepach, tych wiekszych sex-shopach. Przynajmniej masz pesnosc,ze sa skuteczne.
I rowniez zauwazylem ze najskuteczniejsza jest pelna kuracja orgasm control . O ile spray czy zel sa ok poniewaz na chwile znieczulaja to jednak razem z tabsami daja najlepszy efekt.

pytanek

Member
Zgadza się,a dodatkowo możesz liczyć też na miła i fachową obsługę plus dyskretna przesyłkę,to chyba największe atuty sklepów internetowych. polecam ze swojej strony intymnosc.pl