• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy skrzywienie jest w normie?

alpengold

New member
Cześć :)
Jak w temacie, czy takie skrzywienie w dół jest w normie czy może jego przyczyną jest zbyt krótkie wędzidełko? Dodam, że na chwilę przed wytryskiem, przy pełnej erekcji, czuję mały ból. Do tej pory nie współżyłem, jedynie masturbowałem się, ale zawsze z napletkiem na żołędzi.

 

alpengold

New member

 

dandoo

Active member
wydaje sie jeszcze granicy normy wszystko zalezy czy przeszkadza przy stosunku, mi urolog powiedział, że do 30 stopni skrzywienia się nie leczy, ale mówię to zależy czy utrudnia to współżycie, ja mam lekkie w lewo. mi wydaje się, że prosty drwal to rzadkość. na necie znajdziesz badania na ten temat ile % mężczyzn ma jakie skrzywienie, jest operacja prostowania i na nfz, prywatnie ktoś na forum pisał że koszt to 20 tys pln ale mi sie wydaje ze masz wacława ok
 

flader

Active member
Skrzywienie jest w normie, ale tak jak napisałem ci w innym temacie, masz ciasny napletek i krótkie wędzidełko. Szczególnie to drugie może zwiększać efekt skrzywienia.
 

flader

Active member
Sam trzon raczej niezbyt, ale żołądź wtedy nie będzie ograniczony przez wędzidełko, więc nie będzie też ciągnięty w dół co może poprawić skrzywienie.
 

alpengold

New member
Oprócz tego skrzywienia do dołu, mój penis mocno odchyla się w lewo. Czy Waszym zdaniem, biorąc pod uwagę jedno i drugie skrzywienie, może się zdarzyć, że współżycie będzie utrudnione lub bolesne dla mnie lub dla partnerki? Wiem, że gdy nie spróbuję, to się nie dowiem i można tylko gdybać, ale pomijając te sprawy, i tak mam problem z niską samooceną, brakiem pewności siebie, nieśmiałością. Jestem pewny, że i tak byłbym zestresowany przed pierwszym razem, nawet gdyby wszystko z penisem było ok, a mając takie przypadłości, mój stres będzie potworny 🥲

 

flader

Active member
No, tego skrzywienia w lewo nie było widać na wcześniejszych zdjęciach. Może trochę utrudniać stosunek, ale nie jest niemożliwy.
 

dandoo

Active member
jak wyżej w lewo masz większe skrzywienie może być więcej niż te 30 %, może sięjuż nadawać do korekty ale idź do urologa wiesz najważniejsze czy przeszkadza to przy współżyciu, nie ma co się źle oceniać każdy coś ma, nie jeden przypadek z forum poprawiał i elekt był naprawdę ok, to nie średniowiecze także glowa do góry powodzenia ja tez mam w lewo ale troche mniej idz do urologa to się dowiesz
 

Podobne tematy

Do góry