• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy przez skracanie się wędzidełko straciłem w wędzidełku unerwienie ?

Junxx

New member
Hejka. Mam problem ze zbyt krótkim wędzidełkiem oraz jakimiś infekcjami (Nigdy nie myłem dokładnie penisa ani nie ściągałem w młodości napletka). Czy przez skracanie się wędzidełka i te wszystkie infekcje mogło dojść do straty unerwienia w tym miejscu ? Bo czytam tyle jaką to daję przyjemność ale ja podczas wzwodu i w spoczynku nie czuję w tym miejscu nic na wędzidełku tylko troszkę niżej takie gilgotki. Gdy próbuję sciągnać napletek podczas wzwodu to troche za połowe żołędzia schodzi ale czuje ból a wędzidełko robi się białe. Czyli mam rozumieć że się ono zbliznowaciło i straciłem tam unerwienie :/ ? Czy operacja coś pomoże czy już na zawsze straciłem tam jakiekolwiek czucie :/ ? Mam 15 lat. Dzięki za pomoc wszystkim !
 

tanami33

New member
Co masz na myśli pisząc o infekcjach? Napisz konkretnie. Wędzidełko samo z siebie raczej się nie skraca i nie bliznowacieje, chyba że po zerwaniu lub innym urazie/poważniejszej infekcji, ale wątpię żebyś przeszedł coś takiego. To raz
Utrata unerwienia w tkankach może mieć miejsce na skutek ich martwicy lub uszkodzenia samych nerwów w wyniku procesów patologicznych. U ciebie nic takiego nie ma, więc ta 'utrata' może być tylko i wyłącznie w twojej głowie. To dwa
I wreszcie - nie może być tak, że nie potrafisz w pełni ściągnąć napletka, zarówno ze względu na zdrowie jak i higienę. Nieważne, czy to tylko zbyt krótkie wędzidełko, czy do tego stulejka. Możesz próbować metody Beuga (rozciąganie napletka pod prysznicem, ćwiczenie go) ale wątpię żeby coś dało w przypadku takiego wędzidełka. Najlepiej przejdź się do urologa. To trzy

I trochę wyluzuj :)
 
Do góry