• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy opłaca się robić zabieg?

JPJP100

New member
20 lat, w spoczynku wszystko schodzi na luzie chociaż napletek jest nieco zbyt gruby, we wzwodzie schodzi i nachodzi również, ale trzeba użyć do tego więcej siły. Jednakże przy wzwodzie nie jestem w stanie odciągnąć tego bardziej niż na załączonym obrazku. Pytanie brzmi czy warto robić jakąś plastykę, czy może maść ma szansę jeszcze zadziałać, czy po prostu na dzień dzisiejszy jest jak jest.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Masz ciasny pierścień napletka. Mozesz probowac z maściami sterydowymi ale nie wiem czy to pomoże. Zyc z tym mozna ale slabo to wyglada no i uciska jakby nie patrzec.
 

0304

New member
Miałem podobnie. Może było trochę luźniej, jednakże stało się to na dłuższą metę bardzo uciążliwe. Maści nie pomagały, w późniejszym czasie skóra na prąciu zaczęła pękać. Piekące rany przechodzące w blizny, które nadal pękają. Seks stał się czynnością mało przyjemną. Ostatecznie skończyło się obrzezaniem. Polecam wizytę u lekarza. Im szybciej tym lepiej.
 

Trolo

Well-known member
Kurde bardzo ciasno jest. A jak z wedzidelkiem? Chociaż wątpię, że po wydłużeniu wędzidełka coś się poprawi. Ale na pewno nie na tyle, żeby pozbyć się problemu. Myślę, że kontakt z lekarzem i obrzezanie.
 
Powodem może być też zbyt krótkie wędzidełko.
Przyda się konsultacja u chirurga urologa, który siedzi w temacie takich zabiegów.
Możesz mu także pokazać zdjęcie jak to wygląda we wzwodzie. Normalna sprawa.
0304 dobrze gada.
Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry