• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy obrzezanie będzie konieczne?

cichy13

Active member
Witam wszystkich, na wstępie dziękuję każdemu za każdy komentarz i radę. O co chodzi, mianowicie niecałe 2 tyg temu miałem zabieg wydłużenia wędzidełka. Mam też ciasny pierścień i liczyłem, że ten zabieg pomoże ale chyba mimo wszystko nie do końca, mianowicie czuję zdecydowaną poprawę, żołądzia już nie ciągnie w dół i skóra schodzi łatwiej jednak to we flaku ponieważ do wzwodów jeszcze mam nie dopuszczać. Czy Waszym zdaniem jest szansa że w trakcie stosunku zbyt dużo napleta nie będzie powodowało ucisku i dyskomfortu? I czy wgl zdejmę naplet we wzwodzie po tym wydłużonym wędzidełku czy nie mam co się łudzić? Bo na 8 września mam zabieg obrzezania całkowitego jeśli będę chciał (czekam żeby zobaczyć co będzie przy wzwodzie i podczas masturbacji). Czy ktoś jest w stanie się odnieść do tego? Może ktoś też miał krótkie wędzidełko oraz ciasny pierścień i samo wydłużenie nic nie dało? Załączam oczywiście zdjęcia. Zobaczcie proszę wszystkie aby nic nie umknęło, tak jak mówię we wzwodzie jeszcze nie mogę.
flak- Mały półwzwód że tak powiem-
 

X. Goodman

New member
Hej.
Ja miałem podobnie. Skrócone wędzidełko po kilkukrotnym naderwaniu i częściową stulejke nabyta. Miałem wycięte laserowo wędzidełko. Lekarz wspomniał że możliwe że obrzezanie będzie potrzebne. Po zabiegu wędzidełko pierścień się lekko zluzował. Resztę rozcwiczylem do tego stopnia że nie przeszkadza. "Rozciąganie napletka" Więc myślę że bez obrzezania się obejdzie, chyba że znowu mi się z węży napletek.
Pamiętaj że będziesz mógł ocenić to dopiero po kilku miesiącach jak już się blizna poukłada i porozciąga. Ja stosowanej contratubex na blizny.
 

Podobne tematy

Do góry