• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy musze robić zabieg ?

wuj Andrzej

New member
Witam mam 37 lat choruje na cukrzycę typu 2 i od ok 6 lat mam stulejke calkowitą. Oczywiście biorę leki jestem pod kontrolą diabetologa.Cukry dobre brak epizodów hipoglikemii. w grudniu rozstalem sie z dziewczyną bo waliła mnie w rogi i raczej nie zamierzam już ani szukać nastepnej ani współżyć. Po prostu w wieku 37 lat rezygnuję swiadomię z życia seksualnego.Co poużywałem kobiet to moje i więcej już nie muszę nawet mnie nie ciągnie. Czy zabieg stulejki musze robić ? Wydaje mi się że nie bo po co skoro nie zamierzam więcej wspołżyć i tak. Seksu oralnego nienawidzę. A obrzezani mają problemy z masturbacja jest mniej przyjemnosci niz z napletkiem. Z masturbacją problemów nie mam i jest spoko.,zwłaszcza gdy założę damskie ciuchy. Czy musze w tej sytuacji robić zabieg czy dać sobie spokój ? Dodam że boję się zabiegów chirurgicznych i nie mogę sobie pozwolić na jakieś przestoje opatrunki bo jestem zawodowym kierowca tira
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Do momentu gdy nie napisałeś o zakładaniu damskich ciuchów to brałem twoj post na poważnie. Z drugiej strony ostatnie 4 słowa wszystko tłumaczą.
 

Krystiankendroj

Active member
Jak dla mnie to bezsensu , nie chcesz się walić z nikim już to po co ci zabieg , no chyba że ci się jakieś zapalenie zrobi czy coś tam
Wogole jakie damskie ciuchy i walenie w nich gruchy pierwsze słyszę o takim czymś
Zresztą z tą cukrzyca wypaliłeś, przestaw się na dietę kto to żadnych leków później nie będziesz potrzebował, pewnie zaniedbany jesteś fest że już ci się nawet nie chce to hormony leżą na dnie , ja to bym najpierw popatrzyl dlaczego mi się już nie chce , naprawił to a później dopiero stwierdzał czy już nie chce żadnej kobiety i najwyżej zrobił zabieg
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak chcesz być traktowany poważnie to pewne informacje powinieneś zachować dla siebie. Tym bardziej że info o waleniu gruchy w damskich ciuchach bylo kompletnie zbędne odnośnie problemu z jakim przyszedłeś na forum.
Jak się ma stuleje to się ją leczy, bez znaczenia czy sie rucha czy nie.
 

wuj Andrzej

New member
W spoczynku mogę jednak napletek sciagnac i sie umyć takze nie jest tak zle. Dam se spokoj z zabiegiem seksu już do końca życia uprawiać nie zamierzam a na dziwki też chodzić nie zamierzam. Mam ten rozdział z głowy. Zresztą i tak brak porannych wzwodów jak jestem 10 dni bez masturbacji to dopiero cos tam dyga pomału . Prawie 40 lat to juz nie czas na seksy a za mlodu sobie poużywalem i tak.
 

Podobne tematy

Do góry