• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy moje wedzidelko jest zbyt krótkie i wymaga ręki chirurga?

Trolo

Well-known member
To Ty czujesz czy ciągnie podczas zsuwania w dół. To Twoje odczucia są ważne, a nie to co my widzimy pamiętaj. Na oko wygląda że jest ok i nie powinno przeszkadzać.
 

tentypkesz

New member
Ferrari28. Jeśli ci nie przeszkadza podczas masturbacji i stosunku to nie musisz i jeśli ci to nie przeszkadza psychicznie.
Miałem praktycznie identycznie jak u Ciebie i dziś jestem po wizycie, chciałem ze względu bardziej estetycznych bo zawsze to był mój mały kompleks=
U mnie to wyglądało tak, że w spoczynku normalnie ściągałem, w wzwodzie też lecz w dół lekko ciągnęło żołądź, przez co gdy kobieta zajmowała się nim ręcznie czasem bolało ale rzadko, w stosunkach wcale.

Teraz najlepiej laserem, koszt to około 1000zł dzisiejszy mój zabieg trwał może z 2-3 minuty sam zabieg i strzelam, zę w Twoim przypadku szwy nie będa konieczne, bo sam nie mam szwów a masz bardzo podobnie jak ja miałem, lekarz też mega dobry z dobry opiniami.
 

Podobne tematy

Do góry