Czy moje wędzidełko jest za krótkie?

neo31

New member
Dzięki za odpowiedź. Niestety też o tym myślę, bo zdarza się, że czasem mi się lekko naderwie. Nie mówiąc już o tym, że chyba jego długość skraca mi czas stosunku przez, jakby nie patrzeć, zbyt intensywne bodźce w tym rejonie :/
 

dzonydep

New member
Nadrywanie wędzidełka powoduje jego postępowe skracanie (mikroblizny), więc sytuacja robi się coraz gorsza. Wizyta u urologa, zabieg, troche rekonwalescencji i z glowy ;)
 

neo31

New member
Wiem, wiem. Pewnie wybiorę się jeszcze raz do lekarza, ale tym razem do innego. Tylko właśnie chciałem wpierw zasięgnąć kilka opinii doświadczonych osób z tego forum. Poproszę jeszcze kogoś o opinię.
 

kapi1998

New member
Witam, jestem po zabiegu wydłużenia wedzidelka lecz moim zdanie efektów brak, zabieg miałem 15.02.2013.
Proszę was o opinie czy według was powinienem sie udać na ponowny zabieg wydłużenia wedzidelka.
http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm
Mój penis jest dokładnie jak na schemacie CL5 ( przed zabiegiem w sumie także był na schemacie CL)
Zmiany widzę może 2 mm na korzyść.
Dodam ze w styczniu skończyłem 15 lat.
 

krzysiek83

New member
neo31 napisał:
Nikt już się nie wypowie? Proszę o pomoc / poradę.
Jak dla mnie wyraźnie jest za krótkie, lekarz był pijany czy ślepy ? U mnie mniej więcej tak wyglądało przed zabiegiem i odczuwałem dyskomfort podczas stosunków a z czasem nawet umyć się nie mogłem bo bolało. Radzę iść do innego lekarza.
 

neo31

New member
Nie wiem, czy był ślepy, czy po prostu miał mnie gdzieś. Popatrzył na mnie jak na kogoś kto wymyśla sobie problemy i powiedział, że wszystko OK. Dlatego pytam tutaj.
 

Landryn

New member
A czy żołądź penisa zgina się w dół podczas wzwodu? W sensie czy wędzidełko ciągnie za żołądź? Ciężko ocenić stan po zabiegu na podstawie tego zdjęcia (CI-5). Ilość skóry niekoniecznie świadczy o długości wędzidełka. Można mieć samą stulejkę a można mieć zbyt krótkie wędzidełko.
 

Landryn

New member
Nie wiem czy jest na forum jakiś urolog, ale takie pociąganie w dół przy wzwodzie myślę, że może być wskazaniem do poprawy zabiegu. Ten pierwszy zabieg był chirurgiczny czy laserowy?
Ja po usunięciu wędzidełka odczuwam tam pewien dyskomfort i uwaga! też pociąganie w dół przy wzwodzie i zastanawiam się co teraz można zrobić jak już nie ma czego wydłużać.
 
Do góry