• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam za krótkie wędzidełko?

shogo

New member
Człowieku, zakładałeś w innych działach po kilka tematów i tam ci niejedna osoba udzieliła odpowiedzi.
Rzuca tobą po tym forum jak zarazą po indiach
 

codeass

New member
Ale to zdj jest inne bo tutaj juz troche pocwiczylem napletek to chce zobaczyc jak teraz po cwiczeniach czy jeszcze jest za krotkie
 

shogo

New member
Masz za krótkie wędzidełko i nic z tym nie zrobisz, jedynie co to dojdzie do naderwania i do skrócenia podczas zrastania wędzidełka.

Znaczy zrobisz idąc na zabieg, bo wędzidełka nie rozciągniesz
 

codeass

New member
ale byłem u urologa (ponoc dobrego z opinii innych ludzi) i powiedział, że mam trochę za krótkie wedzidelko i jak pocwicze troche to ustapi samo.
 

shogo

New member
Dobry urolog od razu powinien stwierdzić, że coś jest nie halo jeżeli w spoczynku stwierdza krótkie wędzidełko
 

codeass

New member
a jak nie ciagnie mi zoledzia w dol i nie boli mnie juz podczas wzwodu to moge ostroznie uprawiac seks? czy zerwie mi sie te wedzidelko?
 

shogo

New member
No możesz uważać, tylko pamiętaj że dziewczyna nie będzie zwracać na to uwagi i może ona zerwać.

Ja bym szedł na zabieg i nie bawił się z dziewczyną, bo zamiast przyjemności będzie ból
 

ktos2123

New member
mam to samo, i jak uprawialem seks sie lekko naderwalo teraz umawiam sie na wizyte u urologa i pod nóż. Wiec uważaj z tym seksem.
 
Do góry