• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam za krótkie wędzidełko ?

sebagleba

New member
Witam, problem przedstawiam poniżej, czy mam za krótkie wędzidełko, czy to się kwalifikuje do zabiegu ? Zdjęcia poniżej

 

Trolo

Well-known member
A powiedz w czym tkwi problem? Bo jak tak naciągasz napletek to może powodować jakiś ból czy dyskomfort. Ale czy występuje podczas masturbacji, seksu?
 

sebagleba

New member
Jak naciągam napletek w stanie spoczynku to mogę normalnie ściągnąć poza żołądź, ale wędzidełko ciągnie żołądź w dół jak widać na zdjęciu, już jak żołnierz wstaje to zaczyna się ból i napletek sam wraca na pierwotne miejsce
 

Trolo

Well-known member
No to jak będziesz ciągnął maksymalnie to wiadomo, że będzie boleć. Jak usuniesz wędzidełko i będziesz ciągnął na maks to też będzie boleć. We wzwodzie jak zsuniesz to sam się nasuwa na żołądź? Jak wtedy wygląda wędzidełko?
 

sebagleba

New member
We wzwodzie sam się nasuwa na żołądź, nie wiem jak to powiedzieć ale wędzidełko tak jakby się rozluźnia i chowa pod napletkiem
 

Trolo

Well-known member
Ale jak zsuniesz napletek podczas wzwodu to co się wtedy dzieje? Ciągnie bardzo żołądź w dół? Możesz je pokazać? Bo to, że wraca napletek to może być spowodowane tym, że żołądź nie jest na tyle gruby, żeby zatrzymać napletek.
 

sebagleba

New member
Jak zsuwam w stanie wzwodu to jak jest napletek poza żołędziem to jak chce dalej zsunąć żeby odwinąć oponkę która jest bezpośrednio pod żołędziem to wtedy jest problem i pojawia się ból
 

sebagleba

New member
Czy jest możliwe żeby uprawiać seks bez odwinietej skory pod żołędziem? Czy w taki sposób wróci na miejsce zakrywając żołądź ?
Nie miałem jeszcze pierwszego razu a bardzo mi to siadło na moja psychikę, poproszę o pomoc, bardzo chciałbym mieć już pierwszy raz za sobą ale boje się reakcji dziewczyny
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem podczas seksu to ona nie będzie wiedziała co się dzieje z Twoim napletkiem, a raczej nie będzie o tym myśleć. Jeżeli Do tej pory nie zsuwałeś napletka w ten sposób, żeby go naciągać poza żołądź podczas wzwodu to proponuje poćwiczyć trochę zsuwanie i powinno się trochę rozciągnąć.
 

mati12

Well-known member
Udaj się do urologa ma zdjęciu 1 wygląda na krótkie pokaz zdjęcie nawet jeżeli przyjdzie wydłużyć to jest to kosmetyczny zabieg
 

mati12

Well-known member
Udaj się do lekarza udzieli ci informacji czy zabieg potrzebny i ile kosztuje każdy kasuje inaczej nie ma jednego cennika
 

Trolo

Well-known member
No w spoczynku nawet z prawidłowym wędzidełkiem jak się tak naciągnie to będzie taki sam efekt, że pociągnie żołądź w dół.
 

sebagleba

New member
Czyli muszę spróbować współżycia z partnerka i zobaczyć jakie będą odczucia w takim razie, dziękuje za szybka odpowiedź, zawsze mniej stresu
 

Trolo

Well-known member
No ja bym tak zrobił, bo to Twój penis i Twoje odczucia. Lekarz tutaj też niewiele zdziała bo skąd on ma wiedzieć czy Ci to będzie przeszkadzać czy nie. Dopiero jak się przekonasz czy jest ok czy nie to stwierdzisz czy trzeba coś z tym robić czy nie. Jak nigdy tak napletka nie zsuwałeś to jak będziesz tak robił codziennie przez miesiąc to na bank będzie zsuwać się lżej niż jest to dziś. Jeżeli się nic nie poprawi a pierwszy , drugi, piąty, dziesiąty seks będzie taki sam z ewentualnym bólem, dyskomfortem to wtedy idziesz do urologa i mówisz podczas stosunku dzieje się tak i siak, boli mnie tu i tam. Wtedy sytuacja sjest jasna.
 
Do góry