• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam za dlugiego napletka???

barteosz565

New member
Witam, przychodze z zapytaniem czy mam za slugiego napletka lub wrdzidelko i czy nadaje sie to do obrzezania, mam 15 lat i chcialbym miec swoj pierwszy raz lecz nie moge bo prezerwatywa za kazdym razem sie zsuwa
bo skora wraca na zoladz

zalaczam tez zdjecia
 

Trolo

Well-known member
Możliwe, że źle zakładasz prezerwatywę albo nie rozciągasz po całym tronie penisa. Nie wyglada jakby napletek był zbyt długi. Co do wędzidełka to sprawa nie jest oczywista. Jezeli nie odczuwasz dyskomfortu przy zsuwaniu to jest ok. Do obrzezania nadaje się tylko pytanie czy jest taka potrzeba. Moim zdaniem nie, a musisz poćwiczyć z prezerwatywami jeszcze.
 
U mnie występował podobny problem . Kiedyś jedna dziewczyna założyła mi prezerwatywę w spoczynku bez odprowadzania napletka po czym doprowadziła mnie do erekcji w prezerwatywie i okazało się to sposobem dla mnie na jej zakładanie . Nie jest to jednak prawidłowe według instrukcji więc jeśli robisz to na własną odpowiedzialność , jesteś młody więc bym uważał na twoim miejscu .
 

morgan66

Active member
Hej, od siebie powiem, że bardzo możliwe że problemem nie jest technika zakładania...a ilość/ułożenie napletka. ja po obrzezaniu widzę dużą różnicę jak prezerwatywa się "trzyma". Jeśli przy wzwodzie masz tak jak na zdjęciach sporo tego napletka, który nie "rozpostarł" się na trzonie to będzie on powodował zsuwanie prezerwatywy. Niemniej pamiętaj, ze masz 15 lat, Twój penis pewnie jeszcze trochę urośnie i sytuacja może się zmienić. Swoją drogą 15 lat i już Cię męczy brak 1-razu. Słuszną linię ma nasza władza:) pzdr
 

Trolo

Well-known member
Na zdjęciach nie zsunął napletka do końca więc nie wiemy ile tego zostaje, jak wygląda wędzidełko itp. Także jest wiele niewiadomych.
 

Chlopak23

New member
Twój penis wygląda całkowicie normalnie. Może pokaż jak wygląda w prezerwatywie - będziemy mogli spróbować ocenic czy problemem jest (jak uważasz) napletek czy np złe jej założenie
 

amenek5

Active member
Ogólnie jakoś średnio wierzę w to że źle można założyć prezerwatywę. Nawet mi jako osobie obrzezaznej zdarzyło się że gumka się zsunęła. Ale nie sądzę żeby były jakieś lepsze i gorsze metody zakładania prezerwatywy
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry