• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę ?

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zeby ci odpowiedziec musisz zrobic zdjecie ile mozesz w wzwodzie sciagnac napletek. W spoczynku potrafisz. Wiec nie masz stulejki calkowitej. Jezeli i w wzwodzie mozesz zsunac napletek to nic ci nie jest. Jezeli natomiast w wzwodzie nie da sie go ściągnąć to masz stulejke niepelna.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jaka skora na napletku? Napletek to jest skóra. Żołądź to jest to co ci sie pokazuje jak zsuwasz skore. Tak ta skora musi być bo sie z nią rodzisz. Jezeli zas ta skora jest za ciasna i przez to nie mozna odslonic żołędzia to sie te skore ucina czyli wykonuje sie obrzezanie. Wstaw zdjecie jak to wyglada w wzwodzie gdy próbujesz napletek ściągnąć. Wtedy ci powiemy czy cos ci jest czy nie. Poki jestes mlody to mozesz jeszcze napletek cwiczyc i najwazniejsze myc pisiora pod napletkiem, zsuwasz skore i dokładnie wszystko myjesz. CODZIENNIE! Higiena najważniejsza jak sie nie chce miec stulejki.
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Skoro w wzwodzie mozesz tak sciagnac jak na zdjeciu to nie masz stulejki. To dobrze ze myjesz codziennie. Cwieczenia tak naprawdę to sciaganie napletka. Skoro mozesz go sciagnac i codziennie myjesz pod nim to i automatycznie go cwiczysz. Napletek sciaga sie do jakiegos miejsca, na tyle ile pozwala wędzidełko, później wędzidełko sie napina i zaczyna bolec gdy sie przesadzi z naciaganiem. Ma swoj limit. Wydaje mi sie ze na dzień dzisiejszy nic ci nie jest. Skoro potrafisz sciagnac daleko napletek podczas wzwodu, bo to jest wazne, to snic ci nie jest. Jedyne co mozesz miec to przyciasnawy pierścień napletka. Czyli sam otwor, ale tego na tych zdjeciach nie widac.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry