Czy Mam stulejke?

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To musisz powiedziec rodzicom. Nie ma innego wyjscia. Powiesz ze cos jest chyba nie tego z penisem i ze chcialbys by zobaczyl to lekarz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na 100proc to ci lekarz powie. Dales jedno zdjęcie i oczekujesz diagnozy takiej jaka daje lekarz. Jezeli nie potrafisz sciagnac napletka to cos jest nie tak. Mowisz rodzicom o tym bo jestes za młody by cokolwiek samemu załatwić. Lekarz zobaczy i ci powie co i jak.
 

akustyk1000

New member
Stulejka, może wystarczy częściowe lub plastyka bo na drugim zdj chyba trochę bardziej go odciągnąłeś.
Ja o mojej stulejce dowiedziałem sie w wieku 12. Postanowiłem, że załatwie to sam gdy będę pełnoletni i w wieku 19lat poszedłem na zabieg. Nikt o niczym nie wiedział, miałem bardziej zaawansowaną stulejke od Ciebie.

Jeżeli masz dobry kontakt z rodzicami wal śmiało, jeśli nie Twój wybór. Albo sie przełamujesz albo czekasz na pełnoletność. Pamiętam, jak symulowałem w gimnazjum że się źle czuje. Akurat w gabinecie szkolnej pilęgniarki był lekarz. Powiedział, że bez rodzica nawet mnie zbadać nie może za bardzo... Nie dotykał mnie, tylko wydawał polecenia(stanie na jednej nodze i dotknięcie palcem do nosa z zamkniętymi oczyma itp). W wieku 16 lat ma się chyba więcej swobody w placówkach medycznych, ale nie wiem czy dotyczy to zabiegów chirurgicznych.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czyli jednak mozesz zsunac napletek. Skoro tak i jest tak w wzwodzie to nie masz stulejki i nie masz sie czym martwić. Nie mogles od razu takiego foto wrzucic,zeby bylo wszystko jasne. Pamietaj o codzennym myciu penisa wlasnie przy zsunietym napletku. Bo jak nie to sie mozesz stulejki nabawić
 

akustyk1000

New member
zależy czy to zdj jest w spoczynku czy we wzwodzie. Moze byc tak ze w spoczynku sie zdejmuje a we wzwodzie napletek jest ciasny i są problemy z odprowadzeniem.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Czy mam stulejke? Stulejka 3
P Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam stulejke Stulejka 1
A czy mam stulejke? Stulejka 2
K Czy mam stulejke? 13lat Stulejka 2
Podobne tematy

Do góry
TOPlist