• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

kozaczek.13.3

New member
Witajcie. mam pewne pytanie, chyba mam stulejkę, poźniej dorzucę zdjęcia aby się upewnić. jednak chodzi o inna sprawe. otóż czy od stulejki moze nie rosnąć penis ? mam 15 lat i jakies marne 4cm w spoczynku... i ok 8 w wzwodzie. z gory dzieki za odp. :)
 

Unof

New member
Witam.

Mam 15 lat.

Mam problem z penisem i chciałbym wiedzieć czy to stulejka.

Mój penis "podczas stania" ma 15 cm. Lecz nie schodzi mi napletek.
Niedawno próbowałem go zsunąć, ale odało mi się odsłonić tylko grzyba - dalej już nie. Jedyne co zauważyłem, to to, że żołądź był połączony "czymś" ze skórką. Dodam, że jak byłem mały to miałem jakiś stan zapalny.
 

Unof

New member
forest

Zdaje mi się, że to wędzidełko.

Bo próbowałem dalej zdjąć napletek, ale grzyb był połączony ze skórą.

No to trzeba wziąć się w garść i iść jak najszybciej to leczyć.
 

randomuser

New member
Witam Panów

problem wygląda tak:
http://img707.imageshack.us/img707/2528/24032010120.jpg

na zdjęciu widoczne jest zwężenie napletka; podczas wzwodu ściągniecie go jest niemożliwe (tzn. przy odpowiedniej ilości preejakulatu prawdopodobnie jest, ale nie próbowałem z obawy przed powstaniem załupka), natomiast bez wzwodu nie ma z tym problemów. W razie czego mogę dodać jeszcze jakieś zdjęcia.

W ciągu miesiąca mam zamiar udać się z tym do urologa, natomiast chciałbym najpierw usłyszeć też opinię tutaj :)

pozdrawiam
 

banano

New member
panthenol napisał:
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy mam stulejkę lub coś w tym stylu. Dodam, że mam 13 lat. Jestem też niepewny czy długość mojego penisa jest w normie. Przy zwodzie mierzy 13 cm.

otwiera się tylko pierwsze zdjecie. myslę, że masz trochę za dużo napletka, ale skoro schodzi bez trudnosci, to nie powinieneś mieć problemu
 

Jurand

New member
Witam, mam 19 lat i chciałem się zapytać czy słusznie podejrzewam u siebie stulejkę niepełną. Oczywiście w stanie spoczynku napletek odprowadza się bez problemów, podczas wzwodu też, ale... no własnie - gdy jest to "normalna" erekcja problem nie występuje, jednakże na krótko przed ejakulacją(gdy członek bardziej się napręża) już sciąganięcie staje się znacznie trudniejsze. Gdy napletek jest już za żołędziem we wspomnianej wcześniej sytuacji czuję lekki ucisk. Z góry dziękuję
 

karol3099

New member
Witam , mam 14 lat i mam problem z tym iż , fujarke mam zakrytą skórą , wogole nie widać rzołęcia , napletek nie jest skleiony , i nic mnie nie boli , jednak mam problem z ściągnieciem skóry , czy to jest stulejka ? Naczytalem sie o tych chorobach i myśle ze tak . ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry