• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke?

ktos57994

Member
proszę o pomoc bo nie wiem czy nie robi się stulejka bo jak ściągam skórkę to jest sklejone zawsze

dodam że jak byłem mniejszy mialem ok 12 lat to miałem stulejkę ale byłem u lekarza i było wszystko ok
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krystiankendroj

Active member
Z jednego zdjęcia nic się nie wywróży, jeżeli nie możesz ściągnąć dalej to albo jest napletek sklejony z żołędzią albo to stulejka ,tak to widzę
 

Krystiankendroj

Active member
Skleja się, co się do czego skleja , czy to tak na stałe czy poprostu , czy dalej możesz ściągnąć beż dyskomfortu , czy to boli przy dalszym naciąganiu, czy się napletek rozwija do końca , nic nie ciągnie? Pokazałeś jedne zdjęcie z którego nic nie wynika
 

ktos57994

Member
Tak mogę ściągnąć ale jak namocze np w wodzie ale czemu tak mam ze codziennie jest taki sklejony i nie boli bardzo lekko
 

flader

Active member
To są możliwe zadatki na stulejke. Twój penis jeszcze rośnie, ale skoro to już jest tak ciasne i się zlepia to najlepiej pójść do urologa i niech rzuci na to okiem. Nie ma potrzeby na razie by się decydować na jakąś operacje, ale 2-3 lata będziesz miał lepszą ocenę sytuacji. Rozciągaj to, codziennie odprowadzaj napletek. Jeśli go zostawisz i nie będziesz go ostrożnie rozciągać, to niestety może się to skończyć stulejką.
 

Trolo

Well-known member
Ludzie to że się skleja to jest normalna rzecz. Nie mam stulejki i jak przez dłuższy czas nie zsunę napletka po myciu to też tak mam, a wy piszecie o nadchodzącej nieublaganie jak potop szwedzki stulejce.
Wystarczy w ciągu dnia za każdym razem zsunąć napletek i gitara. Rano wstajesz, zsuwasz po sikaniu trochę moczu nawilży i gitara. Wieczorem i tak się umyjesz.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
P Czy mam stulejke? Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry