• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke tu są zdjęcia mam 14lat

Status
Zamknięty.

Malik977

New member
Zgbs

Mam 14lat mój Wacek gdy jest w zwodzie to mój napletek nie schodzi tak łatwo z żołędzia to nie boli ale jest to nie przyjemne dodam ze da sie go ściągnąć z lekką siłą ale boje sie ze powstanie załupek i nie będę mógł go przywrócić do stanu początkowego chciałbym dodać zdj ale te łącza to porażka
 

Trolo

Well-known member
Załupek powstaje gdy masz stulejkę pełną i w spoczynku zsuniesz napletek za żołędzia.
Jak sam mówisz zsuwasz z oporem we wzwodzie. Podejrzewam, że spowodowane jest to dojrzewaniem. Wcześniej nie było problemu, a teraz penis Ci urósł, żołądź się powiększył, a napletek się nie rozciągnął odpowoednio, bo nie zsuwałeś napletka poza żołędzia.
Jest to nie przyjemne, bo masz jak każdy wrażliwego żołędzia. Dotykanie czy masturbacja ze zsunietym napletekkiem powinna się odbywać z jakimś nawilżaczem krem czy oliwka pomoże. Zapewni poślizg i zmniejszy nieprzyjemne odczucia. Na poczatku będzie bardzo wrazliwy, ale z czasem żołądź sie przyzwyczai i przyjemność sie zwiększy, a napletek ładnie rozciągnie.
Czekamy na fotki w celu oceny.
 

Malik977

New member
Załupek powstaje gdy masz stulejkę pełną i w spoczynku zsuniesz napletek za żołędzia.
Jak sam mówisz zsuwasz z oporem we wzwodzie. Podejrzewam, że spowodowane jest to dojrzewaniem. Wcześniej nie było problemu, a teraz penis Ci urósł, żołądź się powiększył, a napletek się nie rozciągnął odpowoednio, bo nie zsuwałeś napletka poza żołędzia.
Jest to nie przyjemne, bo masz jak każdy wrażliwego żołędzia. Dotykanie czy masturbacja ze zsunietym napletekkiem powinna się odbywać z jakimś nawilżaczem krem czy oliwka pomoże. Zapewni poślizg i zmniejszy nieprzyjemne odczucia. Na poczatku będzie bardzo wrazliwy, ale z czasem żołądź sie przyzwyczai i przyjemność sie zwiększy, a napletek ładnie rozciągnie.
Czekamy na fotki w celu oceny.


 

Trolo

Well-known member
Wyglada na całkiem sporą stulejkę.. W spoczynku zsuwasz napletek? Pokaż jak masz do końca zsunięty napletek w calkowitym spoczynku.
 

Malik977

New member
Wyglada na całkiem sporą stulejkę.. W spoczynku zsuwasz napletek? Pokaż jak masz do końca zsunięty napletek w calkowitym spoczynku.
W spoczynku moge do końca ale to na kilka sekund bo zaraz mi stanie i nie będę mógł go juz wyciągnąć w stanie spoczynku juz są trudności wy odprowadzeniu go zaraz podeśle zdj
 

Skazany

Active member
Masz stulejke jak diabli, mialem taka sama jak nabylem po seksie. Jak jestes zainteresowany obrzezaniem to poczytaj tematy ludu :p
 

Trolo

Well-known member
Stulejki pozbywa się ćwiczeniami albo operacyjnie obrzezaniem częściowym lub calkowitym. Poczytaj na forum. Jest o tym dużo.
 

MKD

Active member
A seks w stulejce można uprawiać ale jak sie ma kondoma ? I co to te ludu ?
Czasami stulejka tylko utrudnia seks a czasami calkowicie go uniemożliwia. W twoim przypadku kiedy jestes jeszcze mlody proponuje od razu rozwiazac ten problem bo twoja wyglada na zbyt zaawansowana. Albo znajdziesz dziewczyne i bedzie wstyd za jakis czas albo nie znajdziesz bo bedziesz sie hamowac przez stulejke. Nie ma co sie zastanawiac tylko do urologa
 

Malik977

New member
Czasami stulejka tylko utrudnia seks a czasami calkowicie go uniemożliwia. W twoim przypadku kiedy jestes jeszcze mlody proponuje od razu rozwiazac ten problem bo twoja wyglada na zbyt zaawansowana. Albo znajdziesz dziewczyne i bedzie wstyd za jakis czas albo nie znajdziesz bo bedziesz sie hamowac przez stulejke. Nie ma co sie zastanawiac tylko do urologa
Narazie wolę robić treningi naciągania nie mam psychy pójść do rodziców
 

Malik977

New member
Wez pod uwage ze przy tak trudnej sytuacji jaka masz stulejka moze postepowac wraz z masturbacja i drobnymi ranami ktore sie pojawiaja, czym szybciej sie obrzedzisz tym predzej pozbedziesz sie problemu.
Ale to nie jest tak łatwo powiedzieć hej mamo mam stulejke moja mama to wielka plotkara zaraz cała moja rodzina sie dowie cały świat nie dzięki ja też muszę sie do tego przygotować psychicznie
 

Skazany

Active member
Ale to nie jest tak łatwo powiedzieć hej mamo mam stulejke moja mama to wielka plotkara zaraz cała moja rodzina sie dowie cały świat nie dzięki ja też muszę sie do tego przygotować psychicznie
To idz do ojca a nie do matki, chryste a jak cala rodzina bedzie wiedziec to co, jeszcze im pokaz dydola i powiedz patrzcie i podziwiajcie z tego wszyscy :DDDD

trening nic nie daje, zobaczysz. Wspomnisz nasze slowa
 

Malik977

New member
To idz do ojca a nie do matki, chryste a jak cala rodzina bedzie wiedziec to co, jeszcze im pokaz dydola i powiedz patrzcie i podziwiajcie z tego wszyscy :DDDD

trening nic nie daje, zobaczysz. Wspomnisz nasze slowa
Natknęłem* sie na jedno forum gdzie gościu miał stulejke w wielkości szpilki i przez 80tygodnii codziennie robił trening to doszedł do etapu gdzie mógł ściągnąć napletek a ja takiego otworu nie mam pobawię sie przez przynajmniej 2miesiące i jak nie będzie efektu to zbiorę sie na siły i powiem dzięki wielkie
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry