• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę 14 lat k

UBESC

New member
Siema wszystkim zastanawiam się czy nie mam stulejki i czy prawidłowo dojrzewam, i mam taki problem minimum raz w tygodniu muszę się masturbować, ponieważ inaczej mam polucję ale to mały problem ale chciałem się dowiedzieć ile spermy wypływa podczas polucji mi wypływa więcej niż podczas wytrysku. Ale czasami nie mam polucji tylko np. czasami po prostu nagle mam wytrysk, penis nie staje a nagle mam mokro w majtkach {dziwne to jest i krępujące np gdy jestem w szkole}.
Dodaje zdjęcia.
 

Matimi

New member
Jeśli chodzi o stulejkę to wygląda na to że jej nie masz ponieważ jesteś w stanie zsunąć cały napletek z żołędzia, a jeśli chodzi o polucje to po prostu nadmiar spermy plemników wystarczy że będziesz się częściej masturbował a to zjawisko przestanie ci dokuczać
 

toastt

Well-known member
Jeżeli możesz odciągnąć napletek podczas erekcji i nie sprawia Ci to bólu, nic Cię nie ciągnie, to na 99% nie masz stulejki. Co do polucji to chyba jedynym rozwiązaniem na to jest częsta masturbacja. Uciszy ona trochę także te spontaniczne erekcje i wytryski - o ile to są wytryski, bo prędzej to może być po prostu wyciek preejakulatu, takiej przezroczystej wydzieliny przypominającej śluz. W każdym razie nie masz się czym przejmować. Przechodzisz proces przez który musiał przejść każdy mężczyzna i chyba u każdego wyglądał on podobnie. Grunt to dobre nastawienie i świadomość zmian, które zachodzą w twoim ciele. Powodzenia.
 

morgan66

Active member
Siema wszystkim zastanawiam się czy nie mam stulejki i czy prawidłowo dojrzewam, i mam taki problem minimum raz w tygodniu muszę się masturbować, ponieważ inaczej mam polucję ale to mały problem ale chciałem się dowiedzieć ile spermy wypływa podczas polucji mi wypływa więcej niż podczas wytrysku. Ale czasami nie mam polucji tylko np. czasami po prostu nagle mam wytrysk, penis nie staje a nagle mam mokro w majtkach {dziwne to jest i krępujące np gdy jestem w szkole}.
Dodaje zdjęcia.
Z tego co widać na zdjęciach to widoczne jest dość wyraźne zwężenie napletka (pierścień który grzęźnie tuż za żołędzią). Stulejka ma wiele postaci od ciężkiej w postaci niemożności ściągnięcia napletka nawet w spoczynku do stanu łagodnego kiedy to jest to możliwe i we wzwodzie ale z pewnym dyskomfortem. Jesteś jeszcze bardzo młody więc możliwe, że w trakcie użytkowania wszystko się co nieco rozciągnie ale na moje oko jest to stan wchodzący w zakres stulejki w formie łagodnej.
 

UBESC

New member
Jeżeli możesz odciągnąć napletek podczas erekcji i nie sprawia Ci to bólu, nic Cię nie ciągnie, to na 99% nie masz stulejki. Co do polucji to chyba jedynym rozwiązaniem na to jest częsta masturbacja. Uciszy ona trochę także te spontaniczne erekcje i wytryski - o ile to są wytryski, bo prędzej to może być po prostu wyciek preejakulatu, takiej przezroczystej wydzieliny przypominającej śluz. W każdym razie nie masz się czym przejmować. Przechodzisz proces przez który musiał przejść każdy mężczyzna i chyba u każdego wyglądał on podobnie. Grunt to dobre nastawienie i świadomość zmian, które zachodzą w twoim ciele. Powodzenia.
Raczej są ponieważ wydzielina nie jest przeźroczysta a biała a podczas jej wypływania penis jest najczęściej w spoczynku.
 

Amek

Active member
Może i to nie stulejka, ale coś jest nie tak. Możliwe, że masz za krótkie wędzidełko, albo masz stulejkę i za krótkie wędzidełko. Najlepiej idź do urologa, niech zobaczy co i jak, lepiej teraz niż za 10 lat
 

UBESC

New member
Powodem tego może być to ze przez pół roku jak miałem 13 lat to masturbowałem się bez ściàgniecia napletka. Czy są szanse ze to rozćwiczę?
 

mati12

Well-known member
To czy poda się obrzezaniu czy nie zdecyduje lekarz pierwsze musi się udać na wizytę więc młody może da się jakoś rozciągnąć specjalnymi masciami
 

UBESC

New member
Ja myśle ze będę próbował to rozczwiczyć ponieważ nie mam problemu ze ściągnięciem napletka podczas wzwodu, powodem tego lekkiego problemu być może to ze nigdy zbytnio tego nie robiłem.jedyny problem który mam to że po ściągnięciu napletka częściowo wraca.
 

nope

Well-known member
@UBESC nie oszukuj samego siebie. To się nie rozciągnie. Ciecia nie ominiesz. Prędzej czy pozniej to zrobisz sam zobaczysz. Twój wybór czy będziesz probowac o tym mowic rodzicom, zeby dzialac za wczasu czy zostawisz to na ostatni moment jak juz bedziesz dorosły. Radze cos z tym zrobic bo pozniej mozesz miec problemy z wlasnym poczuciem wartości i kompleksami.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry