• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy Mam stulejke 13 lat ???

KKchris

New member
Cześć! Zdjęcia dokładnością nie powalają, ale raczej nie potrzeba nowych. Czy to na maksa jak możesz ściągnąć? Według mnie to masz trochę przyklejoną skórę do żołędzia przy wędzidełku. Jeśli cokolwiek cię martwi to pogadaj z rodzicami. W tym wieku robione są bilanse (sam taki niedawno miałem) może na takim bilansie lekarz sprawdzi czy wszystko w porządku.
 

maciek5527992

New member
Cześć! Zdjęcia dokładnością nie powalają, ale raczej nie potrzeba nowych. Czy to na maksa jak możesz ściągnąć? Według mnie to masz trochę przyklejoną skórę do żołędzia przy wędzidełku. Jeśli cokolwiek cię martwi to pogadaj z rodzicami. W tym wieku robione są bilanse (sam taki niedawno miałem) może na takim bilansie lekarz sprawdzi czy wszystko w porządku.
Tak to na maksa
 

KKchris

New member
Cóż… to może być po prostu sklejona skórka. Powiem Ci to, co mi mówili moi starzy - ściągaj podczas kąpieli pod ciepłą wodą. Raczej ja już ci więcej nie pomogę. Powodzenia czy coś.
 

Zib33

Active member
Jeśli dobrze widzę, to masz niewielkie przewężenie pod żołędzią (najbardziej widoczne na pierwszym zdjęciu). Spróbuj ciągnąć lekko do oporu popatrzeć, w którym miejscu skóra się napina lub bieleje. Odciąganie w ciepłej wodzie na pewno nie zaszkodzi, ale na mój gust tu sklejenia jednak nie ma.
 

Humanista

Active member
Jest częściowa stulejka i krótkie wędzidełko. Pogadaj z rodzicami, żeby pójść do urologa na konsultację. U lekarza możesz spokojnie odciągać sam i mu pokazać, pokaż mu też zdjęcia, bo pewnie w zwisie nie masz problemu, a przy nim ci nie stanie.

Rozciąganie nie zaszkodzi - kup sobie jakiś lubrykant, np. olejek kokosowy. Ale mi osobiście odciąganie nie pomogło, więc warto pójść na konsultację.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry