• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

czy mam stulejke? 13 lat

kacper222222

New member
Witam przychodze z pytaniem czy mam stulejke i jesli tak to w jaki sposób najlepiej powiedzieć o tym rodzicom
załączam zdjęcia podczas zsuwania napletka i innych tego typu aktywności nie odczuwam bólu jedynym moim zmartwieniem jest wyglad penisa a także to ze podczas wzwodu napletek nie schodzi sam tylko go wysuwam ale nie sprawia mi to bólu penis ma 12 cm jeśli ta informacja jest potrzebna
zdjecia

 

Trolo

Well-known member
Nie można nic doradzić na podstawie zdjęć, bo się nie wyświetlają. Napletek trzeba zsunąć samemu, jest bardzo mało osób którym napletek zsuwa się sam podczas wzwodu. Obrzezani częściowo tak mają i pewnie niewiele osób nieobrzezanych. Reszta nieobrzezana musi zsunąć napletek podczas wzwodu.
 

Zib33

Active member
Cześć, trzeba założyć konto, aby zobaczyć zdjęcia. Ale i tak mało z nich można wywnioskować.
Napletek nie musi sam schodzić, o to się nie martw. Powiedz tylko, czy jesteś w stanie bardziej go ściągnąć we wzwodzie niż na zdjęciach. Jeśli tak, to nie masz się czym martwić. Jeśli nie, to jednak będzie to nieco za ciasny napletek, czyli lekka stulejka.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry