• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke 12 lat

Potrzebna_pomoc

New member
Boję się że mam stulejkę, spróbowałem dziś pierwszy raz się masturbowac i biały płyn nie wyciekł na szczęście ale jak to dotknąłem to był lepiacy płyn ale ja się boję czy mam stulejkę proszę o pomoc(nie wiem jak wstawic zdjęcie)
 

alal

New member
Ten lepiący płyn to żaden powód do zmartwień. To po prostu preejakulat, większość mężczyzn tego doświadcza (w tym ja).
 

Morrales

Member
Jeśli nie dasz radę, to jest stulejka. Niesie to za sobą pewne problemy: Utrzymanie higieny (tak trzeba myć codziennie). Później w kontakcie z kobietami może przynieść stresujące sytuacje.
 

Trolo

Well-known member
Kolego jeżeli nigdy nie zsuwałeś napletka do mycia się to musisz to zrobić. W spoczynku napletek powinien zejść łatwiej niż we wzwodzie.
Podczas masturbacji pojawia się sperma(nasienie) i nie zawsze ma ona biały kolor. U Ciebie z racji wieku może być przeźroczysta. Podczas orgazmu powinieneś czuć takie pulsowanie. Mrowienie to możliwe, że takie uczucie było u Ciebie przed orgazmem.
Jeżeli boisz się zsunąć samemu napletek to porozmawiaj z rodzicami pójdą z Tobą do lekarza i sprawa się wyjaśni. Poprosisz lekarza, żeby Ci pokazał co i jak. Tata powinien jak najbardziej być fachowcem w tej sprawie i też powinien Ci idealnie wszystko wyjaśnić. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry