• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam się martwić?

asdf5

New member
Witam, z tego co wyczytałem w internecie mam skrzywienie żołędzi w dół. Mam 18 lat i przyznam że mam duży kompleks, z tego powodu jeszcze nie współżyłem choć było do tego nie mało okazji :)
Chciałbym abyście ocenili czy jest sie czym przejmować.
pozdrawiam i czekam na opinie





 

Szybki

New member
Rzadko kto ma całkowicie prostego, ja też mam zgiętego w dół coś jak Ty i elegancko jest w seksie nic nie przeszkadza.
 

asdf5

New member
Dzięki serdeczne za odpowiedzi, podnieśliście mnie na duchu :D ale pewnie i tak poczekam na pierwszy raz z kimś komu moge zaufać. Niby tak jak mówicie nie ma sie czym martwić ale to siedzi głęboko w głowie i chyba nigdy nie będę do końca pewny siebie.
 

aaron84

New member
Ja pie....e, gdybyś przejrzał inne wątki w tym rozdziale, to byś tego wątku nigdy nie napisał. Ludzie to czasem sobie potrafią wymyślać "problemy"...
Teraz idź na inne forum medyczne panikować z powodu pryszcza na czole. :x
 
D

Deltabravo

Guest
Czy ty chłopie naprawdę nie masz większych zmartwień? Masz NORMALNEGO penisa. Problem leży tylko w twojej głowie. Nakręciłeś się negatywnie niepotrzebnie.
 

Ktosek

New member
Potwierdzam wypowiedzi kolegów powyżej. Zastanawia mnie skąd w ogóle pomysł o skrzywieniu...paranoja po prostu.

Pozdrawiam
 
Do góry