Czy "Laserowa ablacja krótkiego wędzidełka" to wydłużenie wędzidełka?

maciej123

New member
Witam,
Chcę zapisać się na zabieg wydłużenia wędzidełka. Szukając urologa w moim mieście natknąłem się na stronę internetową pewnego urologa i w cenniku jego usług jest taki punkt jak:

- Laserowa ablacja krótkiego wędzidełka

Mam za krótkie wędzidełko. Czy ten powyższy zabieg to to czego potrzebuje? Bo nie spotkałem się wcześniej z takim określeniem.

I drugie pytanie. W cenniku widzę, że powyższy zabieg kosztuje 300zł a porada lekarska 100zł. Jak to wygląda w rzeczywistości? Najpierw muszę tam pójść na oględziny i zapłacić 100zł a dopiero później po zabiegu 300zł? Czy można od razu na zabieg jeśli wiem, że mam za krótkie wędzidełko?

I jeszcze jedno. Czy przed zabiegiem będę musiał robić jeszcze jakieś badania? Np. badanie moczu itp? Czy od razu na cięcie?
 
Ostatnia edycja:

Klaus1

New member
Zawsze musi być wizyta kontrolna lekarza. Zazwyczaj. Musi ci lekarz przedstawic co i jak bedzie wygladalo.


Badań raczej żadnych.
 

Szacht

New member
Zależy czego nie nażywasz badaniem, obejrzenie przez lekarza problemu już jest wykonaniem badania. :) Co do samego zabiegu jest on opisany tutaj na pewno nie ma czego się bać i wstydzić bo w takich klinikach raczej osoby pracujące są przyzwyczajone do problemu. Do siebie dochodzi się do miesiąca czasu niektórzy szybciej, ale to już sprawa indywidualna. Zagrożeń tak naprawdę brak.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Nie wiem co to jest i czy tak powinno być Inne 2
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
S Johimbina, czy ktos stosowal i jaki efefekt? Zaburzenia erekcji 0
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
Podobne tematy

Do góry