• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy ktos potrafi mi odpowiedziec na pytanie ??

Pysior

New member
Byłem miesiac temu u urologa w przychodni w Warszawie moje pytanie brzmi czy aby znów tam isc musze miec skierowanie czy wystarczy sie zapisac na wizyte ? Bo jak patrzylem na tych ludzi w kolejce po raz pierwszy to oni skierowan nie mieli do tego mówili ze oni sa tu czestymi goscmi.
 

bizzi_

New member
Bierzesz telefon, znajdujesz numer w internetach, dzwonisz do tej przychodni i pytasz się osoby, która odbierze aparat o swoje wątpliwości, naprawdę.
 

ehab

Member
Trochę późno, ale może się komuś przyda:
Skierowanie do lekarza specjalisty jest wymagane wyłącznie na pierwszą wizytę z daną jednostką chorobową np: leczycie stulejkę u urologa-każda wizyta dotycząca tego problemu u tego samego lekarza i w tej samej poradni odbywa sie na jedno skierowanie, jakie zostawiacie w kartotece podczas pierwszej wizyty.
Jednak jeśli pojawi się inny problem natury urologicznej np: ból jądra, zapalenie dróg moczowych, problemy ze sterczem - konieczne jest nowe skierowanie nawet, jeśli wybieracie się do tego samego lekarza.
Jeśli dany specjalista wam nie odpowiada i chce się skonsultować z innym - również konieczne jest nowe skierowanie.
Na jedno skierowanie z tym samym schorzeniem leczyć się możecie tak długo jak jest to konieczne, ale jeśli od ostatniej wizyty minęło dużo czasu (np ponad 2 lata) to poradnia może poprosić o nowe skierowanie.

Pozdrawiam;)
 
Do góry