• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy aby na pewno konieczna operacja ?

marekkkk

New member
Hej, sprawa wygląda tak, że za czasów liceum posiadałem (chyba) stulejke, a przynajmniej przy pełnym wzwodzie czułem leciutki ból. Gdy dziewczyna robiła mi loda, czułem ból (może haczyła zębami, nie wiem) stosunku nie uprawiałem. Dodam, że za małolata (pamiętam to jak przez mgłe) eksperymentowałem, robiłem różne poje**ne rzeczy onanizując się i pamiętam że zrobiłem raz tak głupią rzecz, że pojawiło się sporo krwi (nigdzie z tym wtedy nie byłem, byłem małolatem)

Potem, przez problemy osobiste i finansowe całkowicie olałem higienę miejsc intymnych.
Około tygodnia temu, ciężko mi było ściągnąć napletek nawet w stanie spoczynku, podczas erekcji praktycznie w ogóle. Przez ostatni tydzien dbałem bardzo o higienę penisa i trzymałem sporo w letniej wodzie i jest coraz bliżej do stanu za czasów liceum (obecnie mam 30 lat) sam jestem zaskoczony efektami.

Od dzisiaj zaczynam smarować napletek podczas erekcji maścią Hydrocortisonum Aflofarm (bez recepty) w okolicy gdzie się zaciska. Planuję również zacząć wykonywać niedługo metodę z tymi tunelami do uszu opisaną w innym temacie.

Jak myślicie, czy to nie jest przypadkiem stan zapalny? Czy są tam jakieś blizny? Czy dam radę bez operacji/zabiegu?

Niżej zdjęcia w : spoczynku, lekkim wzwodzie, podczas erekcji.

Szczególnie zastanawia mnie to zaczerwienienie widoczne podczas spoczynku z naciągniętym na max napletkiem.
Dodam, że zdjęcia robiłem około 30-40 minut po tym jak trzymałem penisa w letniej wodzie przez jakiś czas, zostawiając z odsłoniętym żołędziem. Gdy ściągam napletek dopiero podczas erekcji, to zsuwa się trochę wyżej

 
Ostatnia edycja:

alan12

New member
Zaczerwienienie wyglada na infekcje albo podrażnienie, ogl to widac ze masz ciasno napletek przy wzwodzie za żołędziem. Najlepiej do lekarza jesli boli
 

Podobne tematy

Do góry