• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czucie po obrzezaniu

Adam237

New member
Witam, mam takie pytanie.

jestem 2 lata po calkowitym i aktualnie wycieranie zoledzia lub napletka wewnetrznego recznikiem nie jest komfortowe.

jesli chodzi o odczucia to szalu nie ma ale jest ok lecz czesto w pracy szczegolnje zdarza sie dyskomfort jak tre o bielizne.

mam rozumiec ze tak juz bedzie zawsze?
 
Trochę dziwne. Myślę, że z każdym rokiem dyskomfort będzie się zmniejszał, ale po dwóch latach bycia odsłoniętą żołądź już powinna się przyzwyczaić. Ja nie jestem obrzezany, ale żołądź mam tak zahartowaną, że przy wycieraniu nic nie czuję. Ile masz lat?
 

Trolo

Well-known member
Wiek tu raczej nie ma znaczenia, a każdy ma inne odczucia i nie da się tego jakoś zgeneralizować. Jeden ma problem z dojściem po obrzezaniu bo tak się znieczulił, a tak jak w Twoim przypadku będzie występowała wrażliwość.
 

Adam237

New member
No raczej wiek ma male znacznie -28 lat.

to jest takie dziwne bo nie powiem ze boli, po prostu dyskomfort a dajac na przyklad masturbacje to musi byc intensywnie i jakies 6-7 minut i skoncze chociaz czasami mi reka wysiada.

wiec jakby takie dwie sprzecznosci ale widac tak juz zostanie
 

Podobne tematy

Do góry