• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częściowe dr Drabina

StefanOp

Member
Witam. Dnia 6 września miałem robione częściowe u znanego dr Drabiny w Krakowie. Doradził żeby zrobić częściowe bo nie ma potrzeby robić całkowitego i zgodziłem się na to myśląc, że jeśli wykonał setki takich zabiegów to chłop wie co z tym najlepiej zrobić. Po zabiegu powiedział żeby ściągać napletka i myć dwa lub trzy razy dziennie. Ze ściąganiem był problem bo bolało i miałem wrażenie, że to i tak jest ciasno cały czas ale czekałem cierpliwie do zdjęcia szwów. We wtorek miałem zdjęte szwy i Drabina powiedział że jest wszystko elegancko ale ja mam co do tego wątpliwości. Mówiłem mu że podczas erekcji na pewno nie dam rady ściągnąć napletka bo jest ciasno w dalszym ciągu a on mi na to powiedział żeby ściągać raz, drugi, trzeci i w końcu się to wszystko unormuje. Próbowałem to robić ale jest problem. Może miał ktoś podobny przypadek?
 

StefanOp

Member
No mówił żeby ściągać, zakładać gumę brać się za kobietę. Myślisz że za jakiś czas będzie schodził normalnie? Drabina powiedział, że jeśli będzie coś nie tak to mam przyjechać za dwa tygodnie na poprawkę. Sam już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim
 
Ja tylko dodam, że moim zdaniem jeżeli jakiś lekarz coś spartoli i problem nie zniknie, albo będzie źle wyglądać to poprawka powinna być całkowicie darmowa. Człowiek płaci ciężkie pieniądze za zabieg, a później się musi drugi raz bujać i to naprawiać
 

Humanista

Active member
Dlatego sam juz wolalem miec calkowite, zeby sie nigdy wiecej nie pieprzyc z tym calym rozciaganiem. Wez pokaz jak masz przy wzwodzie, dokad mozesz odciagnac? Do polowy zoledzi? Jak anonim mowi, jest dopiero 2 tydzien, a drabina czesto daje zielone swiatlo dosc wczesnie, wiec jeszcze moze sie unormuje. Sprobuj troche wazeliny czy innego lubrykantu na sama zoladz i delikatnie odciagac na ile mozesz.
 

Anonim31

Member
No mówił żeby ściągać, zakładać gumę brać się za kobietę. Myślisz że za jakiś czas będzie schodził normalnie? Drabina powiedział, że jeśli będzie coś nie tak to mam przyjechać za dwa tygodnie na poprawkę. Sam już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim
U mnie wygląda podobnie, mam też przerostową bliznę i tak się zawija, z czasem się to zmniejsza, ale nie ma możliwości żebym po 2 tygodniach go we wzwodzie odwijał - maksymalnie tyle co się otworzył podczas przypadkowego wzwodu i tyle.
 

StefanOp

Member
Dlatego sam juz wolalem miec calkowite, zeby sie nigdy wiecej nie pieprzyc z tym calym rozciaganiem. Wez pokaz jak masz przy wzwodzie, dokad mozesz odciagnac? Do polowy zoledzi? Jak anonim mowi, jest dopiero 2 tydzien, a drabina czesto daje zielone swiatlo dosc wczesnie, wiec jeszcze moze sie unormuje. Sprobuj troche wazeliny czy innego lubrykantu na sama zoladz i delikatnie odciagac na ile mozesz.
Teraz akurat nie mam możliwości wykonani zdjęcia przy wzwodzie ale dodam później. Jak będę rozciągał przy wzwodzie to w końcu zejdzie ale tak mnie uciska, że po chwili opada z połowu bólu spowodowanego tym uciskiem
 

cichy13

Active member
Teraz akurat nie mam możliwości wykonani zdjęcia przy wzwodzie ale dodam później. Jak będę rozciągał przy wzwodzie to w końcu zejdzie ale tak mnie uciska, że po chwili opada z połowu bólu spowodowanego tym uciskiem
Kolego ja przed obrzezaniem miałem identycznie, mogłem ściągnąć naplet we wzwodzie ale musiałem sie ciut bardziej postarać ale właśnie po chwili też spadała erekcja bo tam uciskało, nie dałoby rady na tym nic zrobić.
 

Anonim31

Member
I jak to wyglada u Ciebie po dwóch miesiącach?

Wygląda tak, też jest przerostowa, poza lekki bólem w samej bliźnie to już normalnie odchodzi, chociaż na początku (szczególnie 1 miesiąc) było mocno ciasno
 

Sebix92

Active member

Wygląda tak, też jest przerostowa, poza lekki bólem w samej bliźnie to już normalnie odchodzi, chociaż na początku (szczególnie 1 miesiąc) było mocno ciasno
U kogo robiłeś?
 

Anonim31

Member
Teraz akurat nie mam możliwości wykonani zdjęcia przy wzwodzie ale dodam później. Jak będę rozciągał przy wzwodzie to w końcu zejdzie ale tak mnie uciska, że po chwili opada z połowu bólu spowodowanego tym uciskiem
Nie rób tego na siłę jeszcze... Na drugim zdjęciu widać że to jeszcze napuchnięte mocno masz a ty chcesz ściągać we wzwodzie
 

Podobne tematy

Do góry