• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częściowa stulejka i krzywy penis

sentinelce

New member
Witam, mam 13 lat i wiem, że mam częściową stulejkę. Wstydzę się o 1ym komukolwiek powiedzieć, ponieważ dodatkowo mam trochę krzywego penisa i to jest bardzo wstydliwe. Pomóżcie mi bo nie wiem co mam robić a chciałbym mieć normalnego penisa, tak jak Wy.
 
myślę, że musisz się przełamać i powiedzieć mamie, znając starsze osoby to babcia może zignorować temat.
Ja się też wstydziłem powiedzieć, ale jak się przełamałem to reszta poszła już jak pomaśle :)
Naprawdę nie ma co się stresować w ukryciu...
 

sentinelce

New member
W poniedziałek idę na bilans (1gim), może lekarz coś zauważy, jak nie to powiem jeżeli się odważę. Czy zabieg usuwania stulejki boli?
 

mistrzu182

New member
Masz 13 lat , w ciągu kilku dni zapomnisz o tym zabiegu. Ja miałem zabieg obrzezania , wbrew temu co czytałem zabieg mnie nie bolał wcale. Bałem się ukłucia w napletek ,a o dziwo nic nie czułem przez cały zabieg. Nie wiem czy zawdzięczam to lekarzowi, ale nie ma się czego bać ;)
 

sławek83

Moderator
Też mam krzywego penisa, patrzy sobie w lewo. Nie masz się czego wstydzić w tym wieku. Mi to było wstyd, stary koń z takim czymś tyle lat chodził. Idź z tym szybko do lekarza i nie patrz na nic, a ból nie jest taki jak się wydaje, wierz mi.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry