• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

cześc mam 14 lat i czy mógłby ktos powiedziec czy mam stulejke i czy powinienem sie z tym gdzieś udać?

mxmss12

New member
cześć mam 14 lat warto czy trzeba robić taką operacje w tym wieku? Borykam sie z problemami przy oddawaniu moczu oraz także z silnym bólem kiedy chce wyczyscic tego tam na dole. temat chcialbym podjąc z moim tatą ktoremu ufam. a wiem ze chyba lepiej szybciej niz wcale tak jak ty napisałes. pozdro
 

pelesos

Active member
Powiedz ojcu/matce, ze musisz iść do urologa. Lekarz zbada Cię i powie co dalej. Nie wstydź się . Im wcześniej pozbędziesz się problemu tym szybciej poczujesz ulgę. powodzenia.
 

mxmss12

New member
Powiedz ojcu/matce, ze musisz iść do urologa. Lekarz zbada Cię i powie co dalej. Nie wstydź się . Im wcześniej pozbędziesz się problemu tym szybciej poczujesz ulgę. powodzenia.
rozmawiałem o tym z moja mama to zbytnio slabo podeszla do tego tematu bo mi zarzucila ze chce uprawiac seks bo chcialbym isc do urologa..
 

mxmss12

New member
mam 14 lat i nie wiem czy ją mam aktualnie czy nie. moge sciągnąć w stanie spoczynku do rowka a we wzwodzie nie.https://imgur.com/a/3ElGFgG

tutaj zdjęcia, pozdro
 

Counter2007

New member
Miałem tak samo jak ty, codziennie podczas mycia próbowałem ściągać napletek i po jakimś czasie mam wszystko ok. Ale pamiętaj nic nie robi się od razu więc nie za mocno!
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
rozmawiałem o tym z moja mama to zbytnio slabo podeszla do tego tematu bo mi zarzucila ze chce uprawiac seks bo chcialbym isc do urologa..

To pogadaj z ojcem. Powiedziales jej ze nie mozesz zdjac napletka? Jakies dziwne podejście twojej matki do tematu
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
P Czy mam przedwczesny wytrysk? Przedwczesny wytrysk 2
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
B Czy mam za dlugiego napletka??? Obrzezanie 6
M Jaki mam typ obrzezania? Po zabiegu obrzezania 1

Podobne tematy

Do góry