• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czesc jestem Kuba mam 20 lat ogólnie boję się zabiegu często są komplikacje ml?

kubaw20

New member
Czesc jestem Kuba mam 20 lat ogólnie boję się zabiegu często są komplikacje ml? Ale jednak mam problem z utrzymaniem higieny i nigdy w życiu nie miałem porannych zwodów i zawsze mnie siurak bolał jak ktoś robił loda
 

marianoitaliano

New member
Nie ma się czego bać. Miałem ten sam dylemat: iść czy nie? A bo może boleć, bo może się coś nie udać i tysiąc innych wymówek. Zacząłem sobie tak mówić mając 16 lat a na zabieg zdecydowałem się dopiero w wieku 28 lat. Jedyne co mogę powiedzieć to, że zmarnowałem 12 lat życia. Czy zabieg boli? Nie. Czy może coś się stać? Może, jak przy każdym zabiegu. Ważne żeby wybrać dobrego lekarza a nie pierwszego lepszego konowała.
 

kubaw20

New member
Właśnie tego się boję bo mam takiego młodego urologa co też operuje i jest lekka sierota ale zobaczymy stres jest

Plus wcześniej miałem tak że główka schodzila ale i tak mnie boli stosunek a od nie dawna pękł mi polip i wdało się zakażenie i ciężko jest ściągnąć skórkę jak stoi mi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

admma412

Member
Powiem ci tak ja jestem 22 dni po zabiegu obrzezania całkowitego i sam zabieg praktycznie bez bolesny jedynie znieczulenie jak było dawane to tam minimalne czucie i raz jak mi znieczulenie schodziło to poczułem jak mi tam szyli ale to tam znowu pan dał znieczulenie i było git nic nie bolało więc sam zabieg lajtowy bezbolesny no bardziej uciążliwy jest właśnie czas pozabiegowy gdzie musisz przez pare tygodni czekać aż sie to wszystko wygoi dbać bardzo dobrze o rane przemywać psikać octaniseptem robić opatrunki ale to zleci i będzie git, ja jedyne co mógłbym zasugerować to wybrać możliwe jak najlepszego specjaliste z dużą ilością opini co konkretnie zajmuje się głównie obrzezaniami/plastyką napletka aby ktoś po prostu nie spartolił ci roboty bo bez sensu jak bedziesz chciał zaoszczędzić a potem i tak będziesz musiał lecieć gdzieś na poprawke, ja ogólnie miałem obrzezanie całkowite laserowe i osobiście u mnie się to sprawdziło bo rana goi się fajnie bez większych komplikacji.
 

kubaw20

New member
Ja mam stulejke nie pełna czyli właśnie jak jest mały schodzi bez problemu gorzdj jak jest zwód
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dawid88

Active member
Masz stulejkę i koniec gdyż chodzi właśnie o wzwód. We wzwodzie napletek ma się całkowicie zsuwać za żołądź. Twoje zadanie to pozbyć się napletka 🪓
 

kubaw20

New member
Masz stulejkę i koniec gdyż chodzi właśnie o wzwód. We wzwodzie napletek ma się całkowicie zsuwać za żołądź. Twoje zadanie to pozbyć się napletka 🪓
Właśnie czekam na termin bo lekarz urolog też ciacha napletki i postara się na dniach załatwic termin narobiłem badań teraz czekać dobrze że mama mnie wspiera 🥰
 

DonGrande

New member
Rób odrazu obrzezanie ja zrobiłem nie żałuje plastyka lubi problem nawracać a takto masz problem z głowy na cale życie. Ważne też wybierz dobrego chirurga co nie spartoli roboty
 

Podobne tematy

Do góry