• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czerwone plamy na penisie. Co to może być?

Barwa1122

New member
Witam.

Jakieś pół roku temu uprawiałem sex z przypadkowa kobietą. Po kilku dniach zauważyłem na moim żołędziu czerwone plamy. Na początku odczówałem też ból przy oddawaniu moczu podobny do pieczenia lub jakbym miał w środku igły. Ze żołędzia wydostawała się wydzielina koloru jasno żółtego, prawie białego. Po kilku dniach ból i wydzielina znikła a zostały tyło widoczne plamy na żołędziu. Przez wstyd i później przez zaistniałą sytuacją pandemii nie mogłem iść do lekarza. Teraz mam już umówioną wizytę u dermatologa za parę dni, ale niepokoję się coraz bardziej, więc pytam tutaj czy ktoś może miał podobny problem. Mam 30 lat, dbam o higienę.

Zdjęcia zamieszczę w kolejnym poście.

Proszę o pomoc
 

Mordred

Member
Witam.

Jakieś pół roku temu uprawiałem sex z przypadkowa kobietą. Po kilku dniach zauważyłem na moim żołędziu czerwone plamy. Na początku odczówałem też ból przy oddawaniu moczu podobny do pieczenia lub jakbym miał w środku igły. Ze żołędzia wydostawała się wydzielina koloru jasno żółtego, prawie białego. Po kilku dniach ból i wydzielina znikła a zostały tyło widoczne plamy na żołędziu. Przez wstyd i później przez zaistniałą sytuacją pandemii nie mogłem iść do lekarza. Teraz mam już umówioną wizytę u dermatologa za parę dni, ale niepokoję się coraz bardziej, więc pytam tutaj czy ktoś może miał podobny problem. Mam 30 lat, dbam o higienę.

Zdjęcia zamieszczę w kolejnym poście.

Proszę o pomoc
I Jak coś lepiej? Długo masz te plamy?

Mi się jakiś czas temu zrobiły czerwone plamy (dosyć spore) od otarć, po ok. tygodniu zniknęły więc to chyba u ciebie to co innego.
Może to być jakaś choroba weneryczna, albo jakaś infekcja grzybicza.
Dermatolog napewno ci pomoże. Najlepiej pokaz mu/jej te plamy I opowiedz o tych wydzielinach I pieczeniu, nie ma się czego wstydzić.
 

Mordred

Member
ahh, widziałem że temat pierwszy z brzegu i nie spojrzalem na date. Może odpisze, że wszystko już ok
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry