• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czarny punkt

swojchlop

New member
Witam ! :)
Jestem miesiąc po usunięciu wędzidełka lub po jego wydłużeniu, może efekt nie jest taki jakbym chciał to jednak jest lepiej, ale nie o tym chciałbym napisać.
Jestem dobry miesiąc po zabiegu, i gdzie najpierw na wędzidełku była biała kropka później tak jakby znikła, to teraz znajduję się czarny punkt, mała kropeczka, nic nie mogę z nią zrobić, zauważyłem to dzisiaj rano. Widziałem kiedyś już takie posty ale bez odpowiedzi.
Czekam na odpowiedź :)
 

pawel007007

New member
a może po prostu to jest szew?, wędzidełko goi się na prawdę długo radziłbym jeszcze poczekać z 2 tygodnie jeżeli nic nie zejdzie prawdopodobnie może być to coś bardzo poważnego.
 

swojchlop

New member
Nie jest to raczej szew bo szwy miałem usuwane przy wizycie. To poprostu mała kropka na wędzidełku, wcześniej to było takie jasne białe, teraz jest czarne.

Naprawdę nikt nic nie może powiedzieć? To chyba nie jest jakieś mega niespotykane. :D Nie wiem czy czekać z tym czy co robić, bo jestem za granicą, język znam słabo, a po angielsku też mało kto mówi.
 

pawel007007

New member
No ja bym nie czekał, powinny być wykonane badania histopatologiczne tego miejsca i powinieneś się modlić żeby nic nie wykryli.
 

swojchlop

New member
Wydaje mi się że to był tylko jakiś strup, bo dzisiaj przy czyszczeniu tak jakby mi się zdrapał i było troszeczke krwi.
 

swojchlop

New member
Hmm, wiesz co jest tam jakby blizna w tym punkcie, tak mi się wydaje że to może być blizna, bo mam też takie jak ściągnę napletek wzdłuż penisa, takie niby guzki bliznowate, ale w każdym razie spróbuje dostać się do jakiegoś urologa tutaj, chociaż będzie to trudne, bo nie mogę znaleźć takiego co mówi po angielski...
 

Podobne tematy

Do góry