Coś na żąłędzi?

do_pedro

New member
Panowie - dwa dni temu przeszedłem obrzezanie całkowite - (jeżeli ktoś się stresuje, to absolutnie nie ma czego - zabieg przeszedł zupełnie bezboleśnie) - kwestia jest taka, że na moim towarzyszu (było to chyba miejsce wstrzykiwania znieczulenia) wyskoczyło coś takiego: początkowo było tam jakby zgrubienie, które znikło i pozostał bezbarwny płyn pod błonką. Delikatnie to przekłułem igłą, nic nie zabolało, płyn wyciekł. Teraz zbiera się ponownie (nie wiem, jak dodać fotkę, więc jakiemuś dobremu człowiekowi chętnie prześlę na priv). Cóż to jest - ropa to to raczej nie jest, bo ropa ma zapach, lepkość i kolor. Będę bardzo wdzięczny za info, bo nie chcę truć głowy lekarzowi błahostkami. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania dotyczące zabiegu - pytać śmiało!

P.S. Wszystkim, którzy będą zmieniać opatrunek pierwszy raz, radzę - kupcie wodę utlenioną, rozmacza bandaż, który przykleił się do ran/szwów. Uratowało mi to życie, bo nie wiem, czy dałbym radę to oderwać;)
 

keraj

New member
Witaj kolego na twoim miejscu poszedlbym do lekarza on od tego jest a nie ze mu glowe bedziesz zawracac ratuj 8) swojego malego przyjaciela
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Stulejka lub coś gorszego w wieku 13 lat Stulejka 7
P Czy to prostata czy coś innego? Prostata 8
Z Dziwne coś Inne 4
T Czy to stulejka albo coś innego 12lat Stulejka 3
T Czy coś jest z nim nie tak Obrzezanie 1
Podobne tematy

Do góry
TOPlist