Co zamiast sildenafilu

pytanek

Member
Panowie przepraszam, że sie pytam ale sprawa jest dosyć poważna a nie mam się po prostu kogo doradzić.Biorę sildenafil od miesiąca, nie wiem jednak czy będę mógł przyjmować go dalej bo główa mnie po nim rozsadza i cisnienie skacze ( cała twarz mi czerwienieje). Nie mogę się na niczym skupic tak wiec tabletki pomimo tego,że są skuteczne i działają tam gdize powinny nie mają sensu. Czy jest jakiś ziołowy zamiennik bez recepty , który ma takie działanie? Ale nie wywala do góry ciśnienia ?
 

enzor

Member
Moim zdaniem należałoby pójść z tym do jakiegoś nie wiem, chyba seksuologa. Ostatnio jak byłem w Medicover na wizycie (w sprawie dermatologicznej), to mieli na rozkładówce info kto przyjmuje - był wśród nich także seksuolog, także tego.
Uważam, że to żaden wstyd.

A co do środków na potencję, to tyle się tego reklamuje Liderin, Cum on, ero tabs itd...
 

pytanek

Member
Byłem u urologa. ten mi przypisał własnie sildenafil. Nie chcę już drugi raz iść bo pewnie przypisze mi to samo... Słyszałem,że żeń szeń ponoć daje dobre działanie.
 

enzor

Member
Z tego co wiem, to niebieska tabletka jest dobra, może też powodować problemy z ciśnieniem.
Moim zdaniem na początku zmień tryb życia, jakaś dieta, więcej odpoczynku.... Ewentualnie te środki które wymieniłem bez recepty. Viagra to ostateczność. Nic silniejszego nie ma.
 

pytanek

Member
Teraz nie biorę już takich środków jednak koniec końców najlepsze okazały się preparaty z l argininą . Przyjmowałem kilka rodzajów. Najlepsze okazały się erotabs, penis complete, cum on. Zawiodlem się za to na kamagrze.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Jaka maść zamiast Contractubexu? Obrzezanie 4
B Obrzezanie z klejem tkankowym zamiast szwów Stulejka 0
Do góry