• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

kamilll25

New member
Witam,
a więc miałem wczoraj zabieg wydłużenia krótkiego wędzidełka i ma kilka pytań.
1.Przede wszystkim czy napletek powinien być naciągnięty czy żołądź (razem ze szwem, wędzidełkiem i całą resztą) musi być przez cały czas odsłonięty, aby się zagoić?
2. Czy to normalne, że szew (a raczej jej koncówka i miejsce supła) odstaje spory kawałek (bez większego dyskomfortu, po prostu wydaje się długi)?
3. czy dostaliście antybiotyk doustnie? (ja tylko w maści)
No ale i tak przede wszystkim interesuje mnie odpowiedz na pierwsze pytanie czy czyli rana powinna być odsłonięta czy może być zasłonięta napletkiem i czy będzie to miało wpływ na gojenie. I czy penis może być w spoczynku "na jajach" czy powiniene myć delikatnie bielizną przyciśnięty do brzucha?
Z góry dzięki za odpowiedzi!
 

kamilll25

New member
A lekarz nie chcial odpowiedzieć?
szczerze to z moją nerwicą musiałem się nałykać uspokajaczy i zalecenia lekarza wpadały jednym uchem, a wypadały drugim haha. mam tylko napisane, żeby smarować antybiotykiem rano i wieczorem i psikac octaniseptem po każdym sikaniu. ale wciąż nie wiem czy rana musi mieć stały dostęp powietrza czy żołądź/wędzidełko może być normalnie w spoczynku osłonięty napletkiem jak zawsze i jak wpływa to na gojenie czy raczej starać się utrzymywać je odsłąnięte/naciągnięte. jak to u was było? co zalecacie?
 

Podobne tematy

Do góry