• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co to może być ?

szczygiel87

New member
a masz stulejke?? Jezlei nie to jak to wyglada po zdjeciu napleta?? Ja mialem stulejke i po obrzezaniu wraz z napletkiem pozbylem sie krost ale ty to masz jakas narośl. IDz do urologa, ale skoro masz to od dziecinstwa to nie wiem co to moze byc. Dziwna sprawa.
 

Paweł88

New member
Wygląda tak samo, masz rację, wybiorę się do urologa w bardzo bliskim czasie. Nie chcę później czegoś żałować.
 

Paweł88

New member
Dziwnie to odbieram, ale obawiam się, że może być to najgorsze z najgorszych ? mianowicie - rak ? Właśnie tak to wygląda.. :oops: czy możliwe od młodości u 17stko latka ? Nie wiem. Higiena zawsze była na najwyższym poziomie. Stulejka ? raczej nie mam z tym problemów, pójdę do urologa to się okaże...
 

Rafał22

New member
http://www.biomedical.pl/choroby/nowotw ... a-273.html
Choroba ma następujące objawy: żołądź lub napletek pokrywają sączące, łatwo broczące krwią czerwone guzki lub stwardnienia. Taki obraz może być objawem kiły, może jednak wskazywać na obecność procesu nowotworowego.

Raka należy również podejrzewać w przypadku niegojącego się zapalenia trzonu prącia lub pojawienia się ropnej wydzieliny z istniejącej stulejki.
 

baja bongo

New member
jestem ciekaw co to moze znaczyc, bo sam nie mam pojecia co Ci dolega. koniecznie napisz po wizycie co lekarz powiedzial.
 

Paweł88

New member
Lepiej późno niż wcale, ale byłem w końcu u urologa znalazłem czas. Nie jest to żadne zagrożenie, rak czy coś innego, po prostu, jeśli będzie przeszkadzało podczas stosunku do chirurga i jak kolega wyżej wspomniał na cięcie.

Pozdrawiam.
 

jacek202

New member
witam mam a raczej miałem to samo bo to mi pekło i wyciekł z tego biały płyn teraz jest slad po tym z któego po przycisnieciu czasami wypływa ten biały płyn (moze to ropa)
 

Podobne tematy

Do góry