Co to może być? Wiele problemów z penisem i stulejka.

obeloix

New member
Witam. Mam 4 pytania i mam nadzieję, że będzie w stanie odpowiedzieć ktoś na wszystkie. Ale najpierw zdjęcia: Stulejka - Imgur .
1. Jestem w stanie zdjąć napletek do stanu w 2 zdjęciu tylko jak mam polanego go wodą, nawilżonego. Tak to żołądź jest bardzo suchy, złuszczony i nie znam innych określeń. Wie ktoś czym to może być spowodowane i co to jest?
2. Bardzo mnie to przeraża (ktoś tak ma?). Jak widać mam taką jakby fioletową "obręcz" na dole żołędzia (2 zdjęcie). Co to jest? Bardzo się tym przejmuję.
3. Czy jeśli nie mam za krótkiego wędzidełka (niedługo wstawię zdjęcie - w tym temacie) to da się leczyć to częstym rozciąganiem w ciepłej wodzie? Zdjęcia w wzwodzie nie będę wstawiał, ale mówię że schodzi mi tylko troszkę, a tak skórka jak wzwodzie tak i w spoczynku pod spodem jest bardzo "napięta".
4. Mam w sobotę wizytę u urologa spowodowaną czym innym, lecz tym już się nie martwię, bo myślę że jest wszystko. Mam 15 lat, lecz przerażam się drobnostkami i raczej nie jestem gotowy na zabieg.. Nie wiem czy mówić o tym rodzicom, lekarzowi. Pozdrawiam. :(
 

pawel007007

New member
Wędzidełka nie da się rozciągnąć żadnym sposobem, podeślij foto to ci powiem czy też wymaga operowania tego, co do drugiego wygląda trochę jakby wędzidełko było zwężone albo napletek uciskał żołądź.
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist