• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

co to jest?

DeeS

New member
Witam coś mi wystaje z żołędzia, w miejscu tak jakby po szwie, początkowo myślałem że to ropa lub coś takiego się wysączyło bo tak to wyglądało, i tego nie ruszyłem, bo nadwrażliwość i w ogóle, ale dziś normalnie łapałem to palcami i delikatnie próbowałem oderwać, ale to się trzyma... spotkał się ktoś z czymć takim? http://m.imgur.com/ddczHGs
 
Ostatnia edycja:

DeeS

New member
http://m.imgur.com/G3K8A9U dziś żołądź jest bardziej suchy i to też, dlatego zrobiło się żółte... co to!? :/
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Napewno nie szew. Bo wszedzie użył niebieskich. Bylo przed zabiegiem? Bylo zaraz po zabiegu? Czy pojawilo sie jakis czas po? Obstawiam ze to reszta zylki jaka laczyla napletek z żołędziem, nie myl z wedzidelkiem. Napletek czesto jest przyrosniety od spodu (zaraz za ujsciem cewki) takimi jakby żyłkami, u jednych jest to bardziej u innych mniej. Wedzidelko masz nizej. Widoczne na foto. Nie wiem co to by moglo byc innego. Chyba ze jakis robaczek wyszedl sobie z wnetrza poogladac co tez tam sie działo :p:p:p
Ja bym zapytal lekarza co tez to moze byc.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Raczej nie. Raczej to jest to co napisalem. Tym bardziej ze patrzac gdzie szwy tez masz kawałek tego koloru. Czyli druga strona, gdzie bylo przytwierdzone do napletka. Moim zdaniem to uschnie i odpadnie.
 

DeeS

New member
Tak myślisz? Dobrze by było, jak ciągnę to boli :> a właśnie dziś było takie przyschnięte. A tak poza tym tam niżej tak to powinno wyglądać? Te fałdki jakoś się unormują same?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Faldki czy sie unormuja zalezy jak bedzie jak wyjda szwy. Jezeli szwy wypadna i faldy dalej beda duze to cudow bym nie oczekiwal. Tak naprawdę efekt koncowy jaki bedzie mozna wywnioskowac patrzac juz pare dni po zabiegu. Poczekaj, moim zdaniem uschnie i odpadnie. No jak to jest kawalek tej zylki co laczyla grzyba z napletem to wiadomo ze jest przymocowana. Skoro juz wyglada na sucha to kwestia dni az odleci
 

Podobne tematy

Do góry