• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

co to jest?

Trolo

Well-known member
Widzę tylko ostatnie zdjęcie i na nim wygląda ok.
Blokuje bo może jest sucho. Wiesz napletek ma sie blokować za żołędzią tak ogólnie, zeby byl możliwy seks.
 

Maciej2005

New member
No to prawda że słabo na tym zdjęciu widać o co mi chodzi, przedchwilą dodałem nowe zdjęcia podczas lekkiego wzwodu i widać że znowu jest problem z założeniem, czy jest na to sposób jakiś domowy bez pogotowia?
 

mati12

Well-known member
Udaj się na wizytę do urologa tutaj nic nie wykombinujesz Postaraj się założyć napletek z powrotem tak jak ostatnio
 

Trolo

Well-known member
Widać, że jest na chuje fes wąsko. Raczej tego nie rozciągniesz więc pozostaje zabieg. Nie kombinuj na własną rękę bo możesz tylko pogorszyć.
 

Trolo

Well-known member
Ponawiam to co napisałem wcześniej. Może uda się to z plastyką, jak ktoś ogarnięty to zrobi wytnie ile trzeba i zostanie Ci napletek. Ale to musi ktoś wiedzieć co robi. Tak czy siak tylko zabieg.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bez zabiegu nie ma bata. Strasznie ciasno. Nie kombinuj zebys sobie krzywdy nie zrobil. Idz do lekarza. Mozesz mu pokazac te foty we wzwodzie.
 

Podobne tematy

Do góry