• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co się stanie gdy ściągne napletek w spoczynku i erekcja?

budyniek

New member
Witam. Podejrzewam u siebie stulejkę niecałkowitą i mam takie pytanie bo mi się to zrodziło w głowie ponieważ najpierw spróbuję domowego sposobu na stulejkę.
Co by się stało gdybym ściągnął napletek za żołędzia, gdy mogę(czyli w stanie spoczynku, że się tak wyrażę) i zrobił tak by penis był w wzwodzie. Co by się wtedy stało?

Proszę o odp.
 

ronnie

New member
Re: Co się stanie gdy ściągne napletek w spoczynku i erekcja

ja tak kiedyś zrobiłem. NIE RÓB TEGO! Ja zacząłem odczuwać potworny ból i nie mogłem znowu naciągnąć skóry na żołądź... Napletek popękał i odczuwałem ból przez najbliższe dni. Jeżeli chcesz spróbować po domowemu to najlepiej w wannie w ciepłej wodzie i nigdy na silę! kiedy czujesz opór lub dyskomfort przerywaj by zacząć od początku
 

budyniek

New member
Re: Co się stanie gdy ściągne napletek w spoczynku i erekcja

Dobrze nie będę robił. Podejrzewałem, że może się stać tak jak u ciebie, więc wole nie.

Na razie próbuję domowym sposobem, ale jak nie będzie po jakimś czasie efektów to pójdę do lekarza....
 

sławek83

Moderator
Re: Co się stanie gdy ściągne napletek w spoczynku i erekcja

Poza tym, oprócz tego co kolega napisał jak ci już by popękał napletek jest możliwość że zacznie się jeszcze bardziej kurczyć i wogóle go nie ściągniesz. Nie wiem czy warto ryzykować??
 

kristofer87z

New member
Re: Co się stanie gdy ściągne napletek w spoczynku i erekcja

Budyniek, ile masz lat?
Jak jesteś młody, to ćwiczenia potrafią dużo zdziałać (ale oczywiście nic na siłę, bo jak pęknie skóra to się skurczy).
Przy ćwiczeniach zadbaj o nawilżenie (np. oliwką dla dzieci), łatwiej będzie przesuwać.

Dużo tak naprawdę zależy od tego jak duża jest ta stulejka.
Jak brakuje Ci odrobinkę by było dobrze, to moim zdaniem wyćwiczysz (sam tak wyćwiczyłem),
ale jeżeli masz taka stulejkę, że nic we wzwodzie nie da się zrobić, to moim zdaniem nie ma szans i lepiej iść na zabieg.
 
Do góry