• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co sądzicie o gojeniu? po zabiegu obrzezania.

Lepiej naciagnij sobie nspletek na żoladz, bo ta oponka Ci zostanie. Poczytaj tutaj na grupie o limfie/chlonce. Teraz tak jak masz szwy blokuja odplyw limfy i moze Ci potem tak zostac.
 
Moze rzeczywiscie calkowite, na zdjeciach mialem wrażenie, ze naciągasz skore na trzonie. Ten napletek nie musi byc calkiem naciagniety - chodzi o to, ze najlepiej jakby linia szwow byla z przodu, bo zaciska sie blokujac ujscie limfy. Na zdj widac, ze linia szwow jest ciasniejsza niz reszta. Co do luszczenia, to normalne, wczesniej zoladz byl chroniony przed wysuszeniem napletkiem, teraz nic go nie chroni-przyzwyczaji sie w koncu skora do tego
 

anonim98

New member
a jestes pewny ze to jest limfa? bo mam wrazenie ze mi sie zmniejsza troche
jutro ide do urologa na wizyte zobacze co mi powie
 

anonim98

New member
wróciłem właśnie od urologa powiedzial ze wszystko ok to jest poprostu opuchlizna przepisał mi lek przez 5 dni mam brac na obrzęki opuchlizne.
Wstawiam zdj jak teraz wyglada według mnie zmniejsza sie wiec to chyba tylko opuchlizna/obrzęk:
 

anonim98

New member
jestem juz 11 dzień po zabiegu i 4 dzien po antybiotyku jeszcze tylko 1 dzien mam go stosować zeby opuchlizna zeszla co sądzicie o gojeniu tej opuchlizny bo moim zdaniem chyba lepiej ale nie jestem pewien:p ? :
 
Znaczy nie wiem, czy to opuchlizna, czy limfa. Limfe poznasz po tym, ze masz jakis plyn pod ta skorka. Opuchlizna jest raczej twarda, a limfa miekka. U mnie z lewej str jest taki polksiezyc wladnie z limfa. Widac, ze cos sie to zmniejszylo. Daj sobie czas do miesiaca, zobwczysz, czy wcjlonie sie bardziej. Ja jestem 18 dni po i mam duzo wieksze.
 

anonim98

New member
Opuchlizna jest w sumie twarda nie czuje żadnych płynów itd w niej więc to raczej na 200% nie jest limfa ani oponks
 

Podobne tematy

Do góry