Co mi dolega? Czy to jest stulejka?

xxddxx

New member
Witam wszystkich serdecznie:)

Mam 19 lat i mam pewien problem ze swoim penisem, a mianowicie wygląda to tak że nie schodzi mi w ogóle skórka z napletka ( nie widać w ogóle żołędzia).

Proszę o jakieś porady, bo nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji:(

Pozdrawiam
 

Adam93

New member
Wygląda na to że masz stulejkę więc idź do Urologa a on Ci powie co dalej, czyli zabieg usunięcia napletka :), albo plastyka albo częściowe obrzeżanie, zależy od lekarza i od możliwości :).

Przy okazji warto czytać forum i wiki bo tam wszystko jest.
 

xxddxx

New member
bo to jest tak że jak mialem 8 lat to bylem u chirurga żeby mi zrobił jakiś zabieg który trwał 5 sekund:) ściągnął mocno skórkę i żołądź był widoczny normalnie a teraz nie wiem czy ta skóra sie zrosła czy co się z tym stało:)
 

Adam93

New member
Jeśli nie możesz zdjąć tej skóry czyli napletka to masz stulejkę i musisz udać się do urologa a on skieruje Ciebie na zabieg który trwa około 30 -40 minut. W inny sposób tego nie zlikwidujesz.
 

xxddxx

New member
czy jest to konieczne? trochę się tego obawiam? Nie mógłbym spróbować na siłę sam tego zrobić? To znaczy sciągnąć napletek?
 

Adam93

New member
Mógłbyś, ale to nie pomoże a może pogorszyć Twoją sytuację, zabieg to jedyne wyjście, poczytaj to forum tu dużo o tym i po zabiegu będziesz się z tego śmiał i nie odwlekaj tego bo to nic nie da, prędzej czy później i tak trafisz do urologa.
 

Adam93

New member
xxddxx napisał:
Boję sie troche tego i chciałbym jakoś sam spróbować ściągnąć naplet żeby było widać całkiem żołędzia
Jak do tej pory nie próbowałeś w ciepłej wodzie to możesz próbować na siłę, ale to nie daje gwarancji wręcz przeciwnie możesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić i trafić na chirurgię w trybie pilnym.

Stulejkę leczy się tylko i wyłącznie operacyjnie, to jest prosty zabieg.

Idź najpierw do urologa za nim zaczniesz sam to ruszać, zrobisz sobie krzywdę i będzie gorzej, urolog powie Ci co i jak i po miesiącu od zabiegu będziesz się śmiał z tego :)
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Co mi dolega? Inne 2
L Nerki czy korzonki Inne 0
N Czy mam stulejke 13 lat Stulejka 5
H Czy mam stulejke? Mam 12 lat Stulejka 5
R Najądrze czy coa innego? Inne 2
Podobne tematy

Do góry