• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co dla żony na prezent?

artrue

New member
Jakie macie pomysły na prezenty dla swoich żon? Kupujecie coś praktycznego, czy byle co? Ja mojej chciałbym kupic coś z ubrań np jakis modny sweter. Znalazłem stronę z taka odzieżą cocho.pl/sklep-k-10-Swetry . Kupował tam ktoś z Was?
 

roffi1994

Member
Nie kupuj Jej ubrań jeśli nie jesteś pewien czy jej się spodoba. Otrzymanie prezentu w postaci ubrania od faceta to tak jakby dostała prezent od babci w postaci uszytych skarpet albo czegoś innego.
Zawsze możesz przejść się z nią na dłuższy spacer a czasami obok jakiejś wystawy sklepowej. Kobiety często je oglądają a potem mówią co im się podoba. Potem można przejść się znowu do tego sklepu samemu i kupić to co jej się tak spodobało.
Kobieta ma większe pole do popisu jeśli chodzi o prezenty dla facetów jednak odwrotnie jest już inaczej.
 
Jak dla mnie temat założony tylko po to, żeby zareklamować jakiś sklep i dać link do niego.

Kwiatki i coś słodkiego jest najbezpieczniejsze, nie ma obaw ze nie będzie pasował kolor albo rozmiar.
 

Sasza

New member
Moja propozycja to [SPAM] Tutaj można znaleźć świetne, ręcznie robione zawieszki,broszki,naszyjniki,kolczyki itp.
Dodatkowo wpisując kod rabatowy ARTMADAM można skorzystać z 5% zniżki. Ważnym atutem tej strony jest fakt,że wszystkie te piękne rzeczy są ręcznie robione.Moim zdaniem taki prezent będzie idealny,oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.
 

iras

New member
Mi moja żona powiedziała, abym nie kupował jej już więcej kwiatów czy czekoladek, ponieważ jest to bardzo bezosobowy prezent. Wydaje mi się, że lepiej zainwestować w jakieś wyjście gdzieś razem lub dłuższy wyjazd.
 

kamil171

New member
Ja bym z ubraniami uważał, sam nie lubię jak mi ktoś kupuje ciuchy. Jestem zdania, że to co nosimy w dużej mierze reprezentuje nasz charakter i upodobania, dlatego sam sobie wszystko kupuję, bo wiem że najlepiej wiem co mi się podoba, kobiety są jeszcze bardziej wyczulone na punkcie mody. Jeśli wiesz, że ma na oku jakiś konkretny sweterek etc. to może być świetny prezent, ale jeśli nie to poszedłbym w klasyczną biżuterię. :)
 

Wirtek

New member
Mężczyzna kupujący ubrania swojej żonie, to nie jest najlepszy pomysł. Co innego karta podarunkowa, albo po prostu zabrać ją na zakupy i niech bierze co chce. Moja żona jest tak wybredna, że nie ma szans żeby wcelował w jej gust chociaż oczywiście próbowałem wielokrotnie.
 

Alfa

New member
Przełam rutynę i postaw na coś nieco bardziej szalonego :D Weź ją na tor Kartingowy Narodowy - pewnie na początku będzie podchodzić do tego nieco sceptycznie, ale założe się że po kilku okrążeniach będzie zadowolona jak mało kiedy ;) jazda takimi gokartami sprawia niesamowicie wiele radości i potrafi mocno podnieść poziom emocji. Warto też dodać, że sam spędzisz miło czas i pewnie jeszcze nie raz wybierzecie się w to miejsce ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Miuosz

New member
Ja swojej pod choinkę kupiłem zegarek bo poprzedni gdzieś zostawiła i nie wie gdzie znikł... Zobacz sobie SPAM niedrogie i jak na moje męskie oko bardzo ładne. Zresztą żona zadowolona więc dobrze wybrałem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artutkozin

New member
moja zona zastanawia sie nad kupnem jakiegos suplementu. chce szybko powrocic do swojej wagi i figury sprzed ciazy. ja jednak nei wiem czy suplementy to dobry pomysl. pokazywala mi jakąs SPAM co o tym myslicie? nie bedzie to dla niej szkodliwe? a moze ja bym jej kupil na prezent?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Slavkov

New member
Ja zamawiam kwiaty z poczty kwiatowej.
Nie znam kobiety, której by się tego typu prezent nie spodobał. Co do swetra - nie bardzo wyszukane ale na pewno praktyczne.
 

kontak

Member
No coż. Pomysłów na prezent jest bardzo wiele i tak naprawdę wszystko zalezy od danej kobiety oraz od tego ile mniej wiecej kasy możemy wydać na prezent. Propnowalbym:
książkę
komplet biżuterii
kwiaty plus czekoladki

Ewentualnie jesli lubicie seks jakiś gorący gadżet: wibrator, fajną seksowną bieliznę, wiele sklepów erotycznych oferuje również karty podarunkowe, tak więc mozna sobie prezent samodzielnie wybrać: sexownysklep.pl/karta-podarunkowa Jak tutaj.
 

Podobne tematy

Do góry