• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ciąża

mariusz53278

New member
Cześć jestem ze swoją kobietą od roku i od około miesiąca współżyjemy ale jako że jestem jej pierwszym chłopakiem robi to ze mną pierwszy raz przez co ani razu nie doszedłem podczas seksu ponieważ nie daje ona rady ale od tygodnia skarży się na chęć do wymiotów i ból głowy i mam pytanie jaka jest szansa ze zaszła ona w ciąże dodam że nawet nie dotknąłem jej bez gumki
 

dandoo

Active member
wiesz gumka nie daje 100 % gwarancji, niech zrobi test ciążowy i będziesz wiedział bo i to może być infekcja jak i ciąża, tylko mówisz że nie doszło do wytrysku więc nie wiem, chcesz być pewny zróbcie test i wszystko jasne.
 

toastt

Well-known member
Tutaj nie ma co gdybać. Trzeba zrobić test ciążowy i będzie wszystko czarno na białym. Skoro współżyjecie w gumie i pilnujesz tego, żeby gdzieś nie poszło bokiem, to jeszcze jest ewentualność, że nie jest ona wobec Ciebie szczera. Mi nic do tego, ale tak mi wpadło to do głowy. PS: nie moja sprawa, ale czy zastanawiałeś się nad tym, czy w wieku 16 lat jesteś wystarczająco dojrzały (psychicznie) do uprawiania seksu? Czy jesteś w stanie ponieść konsekwencje, gdyby zdarzyła się wpadka?
 
Ostatnia edycja:

mariusz53278

New member
Tutaj nie ma co gdybać. Trzeba zrobić test ciążowy i będzie wszystko czarno na białym. Skoro współżyjecie w gumie i pilnujesz tego, żeby gdzieś nie poszło bokiem, to jeszcze jest ewentualność, że nie jest ona wobec Ciebie szczera. Mi nic do tego, ale tak mi wpadło to do głowy. PS: nie moja sprawa, ale czy zastanawiałeś się nad tym, czy w wieku 16 lat jesteś wystarczająco dojrzały (psychicznie) do uprawiania seksu? Czy jesteś w stanie ponieść konsekwencje, gdyby zdarzyła się wpadka?
Dzięki za odpowiedz dałeś mi tym do myślenia i w sumie nie jestem gotowy wiec będę musiał przestać bo za dużo stresu mam przez jej spóźniający sie okres
 
Do góry