• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ciasne szycie, załupek, poprawka

Piotrq77

New member
Witam, 2 miesiące temu miałem zabieg obrzezania częściowego.
Problem polega na ciasnym szyciu mam wielki problem żeby ściągnąć napletek do kąpieli, gdy już ściągnę to napletek blokuje się pod żołędzią i nie mogę go naciągnąć spowrotem, puchnie napletek wewnętrzny i powstaje ból…
Stosuje maści na bliznę po szyciu lecz nie widać różnicy.
Myślicie żeby udać się do urologa?
Myśle nad obrzezaniem całkowitym.
Zdjęcia mojego ciasnego szycia:


 

Amek

Active member
No po 2 miesiącach wygląda tak sobie, ale chyba jest szansa, że będzie lepiej, wszystko zależy od danego przypadku. Najważniejszy jest masaż tej blizny z wykorzystaniem odpowiedniej maści, żelu.

Chociaż jest bardzo ciasno, ja bym poszedł na konsultacje
 

morgan66

Active member
A to są zdjęcia w spoczynku czy w częściowym wzwodzie. Bo jeśli bardziej w spoczynku to rzeczywiście wygląda to bardzo ciasno. Myśle, że jest bardzo prawdopodobne, że wcześniej czy później stwierdzisz, że trzeba to poprawić. Najlepiej przejść się do 1-2 innych urologów i skonsultować bo rozumiem, że ten który wykonywał zabieg twierdzi, że się rozciągnie...A jak było przed zabiegiem - wogóle nie mogłeś zsunąć napletka nawet w spoczynku czy było jeszcze ciaśniej po ściągnięciu?
 

MarcinBbb

Member
Najlepiej to jedz do Dr Tondel
Teraz będziesz chodził od urologa do urologa i szukał rozwiązania , które i tak się skończy obrzezanie
 

Piotrq77

New member
A to są zdjęcia w spoczynku czy w częściowym wzwodzie. Bo jeśli bardziej w spoczynku to rzeczywiście wygląda to bardzo ciasno. Myśle, że jest bardzo prawdopodobne, że wcześniej czy później stwierdzisz, że trzeba to poprawić. Najlepiej przejść się do 1-2 innych urologów i skonsultować bo rozumiem, że ten który wykonywał zabieg twierdzi, że się rozciągnie...A jak było przed zabiegiem - wogóle nie mogłeś zsunąć napletka nawet w spoczynku czy było jeszcze ciaśniej po ściągnięciu?
Zdj są w spoczynku,przed zabiegiem miałem ciasny pierścień, problem był tylko w wzwodzie a teraz problem jest nawet w spoczynku.
 

Podobne tematy

Do góry