• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

kaolik98

Well-known member
Kochani, od ponad dwóch miesięcy odczuwam przewlekłe pieczenie w cewce moczowej, zwłaszcza po oddaniu moczu. Cewka moczowa jest lekko opuchnięta i zaczerwieniona. Dodatkowo, wrażliwość cewki moczowej jest duża podczas oddawania moczu. Podczas kąpieli, cewka moczowa jest wrażliwa bardzo na strumień ciepłej wody i gdy strumień jest mocniejszy, to zaczerwienienie się powiększa. Objawy się nasilają po masturbacji. Stosowałem różnie maści, aczkolwiek one nic nie pomagają. Brałem również Urosept, lecz bez efektu. W sierpniu miałem zabieg wydłużenia wędzidełka. Zrobiłem posiew moczu, wyszły bakterie e coli 10^6. Byłem z tym u urologa, który przepisał Monural 2 saszetki zgodnie z antybiogramem. Nie pomogło. Odczuwam duży dyskomfort.

Czy to coś poważnego? Mieliście podobne objawy, które się tak długo objawiały? Czy zaprzestać masturbacji w tej sytuacji?
 

bartix

Active member
kurde prawie już będzie 3 lata... :( Tylko mi znowu w moczu nic nie wychodzi a w wymazie z cewki mam bakterie obficie e. coli i proteusy. Brałem antybiotyki troche poprawy i problem wraca. Objawy podobne jak ty zaczerwienienie ujścia cewki pieczenie przy oddawaniu moczu, często częstomocz. Higiene oczywiscie prowadze dobra. Założe osobny temat to opisze dokładnie na czym problem polega.
 
Byłem, robiłem ostatnio wymaz z cewki moczowej i czekam na wyniki.
wymaz z cewki nie potwierdzi i nie wykluczy zapalenia prostaty - bol / pieczenie w okolicach odbytu (miedzy odbytem a moszna) sugeruja stan zapalny w obrebie prostaty - nie wiadomo co bylo pierwsze ale wydaje mi sie, ze warto przebadac prostate bo jak przejdzie w stan przewlekly to bedziesz sie dlugo z tym borykal
 

kaolik98

Well-known member
wymaz z cewki nie potwierdzi i nie wykluczy zapalenia prostaty - bol / pieczenie w okolicach odbytu (miedzy odbytem a moszna) sugeruja stan zapalny w obrebie prostaty - nie wiadomo co bylo pierwsze ale wydaje mi sie, ze warto przebadac prostate bo jak przejdzie w stan przewlekly to bedziesz sie dlugo z tym borykal
Zgoda... Ale jeśli potwierdzi się stan zapalny w cewce moczowej, to tez możliwe, że przeniósł się do prostaty.. A ty jakie miałeś badania i co tobie pomogło, i czy wgl pomogło.
 

ToJa83

Member
Kup w aptece "Urofuraginę" i stosuj wg. tego, co jest napisane na ulotce. Gdy mam/ miałem takie objawy to ją stosowałem i po paru dniach przechodzilo. Ale do lekarza i tak powinieneś się wybrać.
 

Podobne tematy

Do góry