• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ciąć czy nie?

zombie999

New member
podczas sopczynku nie ma żadnych problemó ze ściągnięciem napletka, ale podczas wzwodu jak próbuję ściągnąć go do końca czuję ucisk i ból.
myślałem, że to wina zbyt ciasnego napletka, ale dzisiaj byłem u urologa i stwierdził, że za krótkie wędzidełko. wizyta była dziwna, lekarz nerwowy i niezbyt miły.
i co dziwne przeciwnie do większości tego forum odradza zabieg... podobno trzeba przeciąć wędzidełko i po zabiegu cośtam mi będzie zwisać, że skóra sama będzie schodzić... cośtam...
radził ćwiczyć podczas kąpieli... jakieś bzdury...
sam nie wiem... przecież czuję ból i dyskomfort, pojawiały się też pęknięcia napletka gdy na siłę ściągałem go... ale lekarz swoje, że nie, że mam luźno itd... nawet nie słuchał za bardzo.
no i zabieg polega na przecięciu wędzidełka? tak po prostu?
dał mi niby skierowanie na zabieg do szpitala, ale jak on ma robić zabieg to ja dziękuję... przetnie, zszyje a ja zostanę ze zjebanym kutasem...
 

McDeere

Member
Ja bym poczytał opinie i poszukał sprawdzonego lekarza, bo tak:
1. przykrótkie wędzidełko się przy zabiegu wydłuża - mi wytłumaczono, że jest to eufemistyczny termin na jego usunięcie - tnie się w poprzek więc głowa nie jest jakby od tej strony ciągnięta w dół przez trzon
2. jakbyś miał luźny napletek, to raczej byś mógł ściągnąć przy erekcji, wędzidełko i pęknięcia samej skórki przy spokojnym ściąganiu raczej się nie łączą - wędzidełko może co najwyżej 'ciągnąć' właśnie główkę penisa w dół razem ze ściąganym napletkiem
3. nie słyszałem, żeby przykrótkie wędzidełko ktoś wyćwiczył w kąpieli, raczej napletek, a skuteczność ćwiczeń w ciepłej wodzie jest baaardzo znikoma - ja miałem minimalne zwężenie napletka, ale z racji że chłop dorosły (ale przed 20!) to ta skóra nie ma szans już się tak naciągnąć - nawet maści sterydowej mi nie zaproponowano, a byłem u naprawdę dobrego specjalisty (co do rozciągania wędzidełka to może jestem niedoinformowany)

Krótko mówiąc ja bym absolutnie zalecał udanie się do innego lekarza, a jak usłyszysz że masz stulejkę i potrzebna jest plastyka czy częściowe obrzezanie to wróć się do tamtego lekarza i się zapytaj co o tym sądzi (w sensie +/- pokaż mu jaki z niego debil) i zażądaj zwrotu kasy jeśli zapłaciłeś. Ja bym tak zrobił, no ale ja to ja i kurwica mnie trafia jak w takich poważnych sprawach konował bierze kasę i wali w zielonego krasnala.
Druga sprawa, że mógłbyś się może zgłosić do tego szpitala i zapytać chirurga, bo to zazwyczaj też urolog i powiedzieć mu o swoich obawach - gdyby coś ci nadal nie pasowało, to wychodzisz stamtąd, idziesz prywatnie, płacisz 700-2000 zależnie od specjalisty i zazwyczaj masz święty spokój. Takie realia.
 

zombie999

New member
pytałem czy mogę się zobaczyć z chirurgiem przed zabiegiem, a on on powiedział, że to właśnie on będzie przeprowadzał zabieg - byłem prywatnie, ale obok jest szpital, gdzie on pracuje ;D bo to był urolog chirurg ;D
 

Podobne tematy

Do góry