• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Chyba mam stulejkę - lat 18 , boję się potrzebuje porady

HantaroPL123

New member
Witam Mam 18 lat od jakiś 5 miesięcy i chciałbym się was poradzić kilku żeczy, może zaczne od początku, nigdy jakoś nie "waliłem konia" bo sie tego obawiałem że nie będę umiał, można powiedzieć że dopiero teraz "zaczynam" i nie mogę sciągnąć "napletka"? tak to sie nazywa? nie wiem nie znam sie na tym naprawde, po prostu mój penis w wstanie spoczynku jest zakończony taką skórą i "jakby sie chował" czy coś takiego, a jak się podniece no i wiecie, pooglądam jakieś filmy czy coś to nawet gdy mi "stanie" boje się go jakoś ruszać bo napletek raczej nie zejdzie sam , ale także boję się że coś źle zrobie. ostatnio postanowiłem jednak "jakoś" przełamać się i powoli powoli starałem się robić postępy, tzn starałem sie caraz bardziej sciągać skóre w "wzwodzie" nie udawało mi się więc wpadłem na to że mam stulejke, przestałem bo sie wystraszyłem, tylko teraz nieraz boli mnie troche penis, nie jest to jakiś okropny ból ale jednak jak "mi stanie" to po tym troche boli, nieraz przzez cale dnie mnie nic nie boli itp ale jak juz obejze coś itp, to potem mam takie lekkie odzczuwanie, nie wiem czy to jest koniecznie ból ale jednak nigdy tak nie miałem, martwie sie i boję tego. jestem strasznie wstydliwym chłopakiem i boję się o tym powiedzieć tacie ( mieszkam tylko z nim) a mieszkam na wsi tak więc ktos do miasta musial by mnie zawiesc, prosze was o jakie kolwiek porady bo pomimo czytania w internecie o tym wszystkim jestem teraz tak przerażony ze sie boję a nawet raz miałem myśl samobójczą z tego powodu, nie znam innej strony ta jest chyba najlepsza dlatego prosze o pomoc was, ja nie wiem co mam robić. :(
 

bruce1337

New member
Nie ma czego się bać, tylko umówić się na konsultacje u urologa. Będziesz miał pewność czy masz stulejkę czy nie. Dodatkowo lekarz powie co należy z tym dalej robić ale jak zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.
 

swojak

New member
Po pierwsze to powiedz swojemu tacie o tym, że chyba masz stulejke i musisz sie udać do urologa. Czym dłużej będziesz z tym zwlekał tym gorzej. Ty masz prawdopodobnie tylko stulejke a ja miałem stulejke, skrzywienie prącia i do tego zlepioną skóre z żołędziem w okolicy wędzidełka. Jeśli jesteś z Podkarpacia to polecam Ci Pana Huberta Kuźniara z Rzeszowa.
 

oxis

Member
I nie bój się swojego ciała.Spróbuj delikatnie ruszać tym napletkiem podczas wzwodu, żeby przekonać się, czy nie powoduje bólu,jak daleko da się go wycofać. Rób to podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem, bo wtedy jest łatwiej.Gdy członek ''opadnie", to napletek bez problemu da się naciągnąć na swoje miejsce.
No i oczywiście idź do fachowca. Nawet jeśli masz stulejkę, to niekoniecznie decyduj się na obrzezanie. To można wyleczyć również przy użyciu specjalnych maści, które może zapisać lekarz.
 

Brzózka

New member
Wyleczyć stulejkę? Dobre...
Ja też w twoim wieku dowiedziałem się że mam stulejkę. Przez prawie 20 lat próbowałem ją leczyć. Bezskutecznie.
Dokładnie jutro mija rok od czasu gdy jestem obrzezany i pluję sobie w brodę że tyle czasu z tym zwlekałem. Wcześniej przed zabiegiem raz było gorzej a raz lepiej, ale nigdy nie było mi tak dobrze jak jest teraz. Życzę Ci odwagi i nie czekaj z tym bo uciekną Ci lata młodości i laski do zaliczenia, a kobiety jak już zakosztują obrzezanego kutasa, innego nie będą chciały, uwierz mi...
 

Podobne tematy

Do góry