• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Chyba mam stulejke 13 lat

13latboy

New member
Chyba mam stulejke ale nie jestem pewien. Gdy nie stoi mogę zdjąć skórkę ale jedna część jest przyczepiona taka jakby nitką która ją trzyma. We wzwodzie mogę spokojnie odsunąć do tego momentu co jest na zdjęciu a jak dalej to boli. Czy da się to wyleczyć bez wizyty u urologa bo się wstydzę.
https://m.imgur.com/a/d9R6c5L
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Numer 2 to w wzwodzie? I to max co sciagasz? Jezeli tak to stulejka częściowa. W spoczynku mozna w wzwodzie nie. To co trzyma od spodu (jak nazwales przyklejone) to wedzidelko i tak ma byc.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli chcesz sam spróbować, to zacznij od nawilżenia napletka kremem czy oliwka a nastepeni zsuwaj napletek i cwicz w takim pół-wzwodzie. Jak rozciagniesz skóre to nastepnie rób to we wzwodzie. Takie ćwiczenia wymagają czasu i trzeba je wykonywać sumiennie.
Możesz też w spoczynku rozciagać napletek wsuwajac dwa palce pod niego i rozciagać na boki i Góra - dół.
W spoczynku ładnie Ci schodzi napletek jestem ciekawy czy z nawilżonym napletkiem zsunie sie we wzwodzie bo jest prawdopodobieństwo że sie uda.
 

Trolo

Well-known member
Oliwka to obojętne, a krem jakiś nawilżający, żeby był dosyć rzadki. Myślę, że w domu powinieneś mieć jakieś kremy.
 

Podobne tematy

Do góry