• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Chyba coś jest nie tak

niko360

New member
Da się właśnie sprawdzić, czy to wina zbyt ciasnego napletka czy wędzidełka? W spoczynku napletek zsuwa się znacznie, znacznie niżej.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Z ta stulejka to bym sie wstrzymal z wypowiedziami. Moze byc ze przez krotkie wedzidelko napletek nie schodzi nizej. Najlepiej oceni to lekarz. Jeżeli chodzi o wycwiczenie- zapomnij. Nie ma opcji by rozciagnac wedzidelko. Możesz je zerwać ale nie rozciagniesz. Ta fota to w wzwodzie domyslam sie. Wrzuc zdjecie w spoczynku i w wzwodzie z max ile mozesz naciagnac reka napletek, ale nie zaslaniaj skory jak na fotce wyzej. Skora przy odciagnieciu robi sie podejrzanie biala, ale nic jeszcze nie sugeruje ze to stulejka :D
 

TheRock

New member
dieselpower jak to nic nie sugeruje że to stulejka? Właśnie ta biała skóra, plus ciasna obręcz na drugim zdjęciu sugerują że to właśnie stulejka. Na 99% masz stulejkę i na 100% krótkie wędzidełko.

Nie rozciągniesz tego, pozostaje tylko zabieg, ale to nic strasznego, poczytaj forum i działaj.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No właśnie nic nie sugeruje że to stulejka ani na 100% ani na 99%. Po tych dwóch zdjęciach nie można tego powiedzieć. Ja tam żadnego pierścienia stulejkowego nie widzę. Uważam że to wędzidełko powoduje taki efekt. Ciągnąc napletek w dół przy krótkim wędzidełku skóra jest napisana co wygląda jak zaciskanie po obwodzie.
Dlatego napisałem by to lekarz ocenił czy to wędzidełko czy stulejka i wędzidełko bo za mało zdjęć by można powiedzieć że na 99 lub 100% stulejka. Procentowo to możemy się bawić, ja obstawiam 68% że stulejka ;)
 

niko360

New member
Wklejam jeszcze dwa zdjęcia. Co prawda już je tutaj nawet kiedyś zamieszczałem i dostałem odpowiedź że wszystko jest w porządku. I jakiś czas trwałem w tym przekonaniu. Ale gdzieś tam z tyłu głowy cały czas była myśl, że chyba jednak nie do końca działa to tak jak powinno. Czyli chyba jednak nie uniknę wizyty u lekarza... Może po tych fotkach uda się Wam powiedzieć coś więcej (na obu napletek jest maksymalnie ściągnięty).
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

Podobne tematy

Do góry